Alaattin Köseler Beykoz’da Ordululardan destek istedi

  • 0
  • 2964
Alaattin Köseler Beykoz’da Ordululardan destek istedi
Alaattin Köseler Beykoz’da Ordululardan destek istedi
Alaattin Köseler Beykoz’da Ordululardan destek istedi
Alaattin Köseler Beykoz’da Ordululardan destek istedi
Alaattin Köseler Beykoz’da Ordululardan destek istedi
Alaattin Köseler Beykoz’da Ordululardan destek istedi
Alaattin Köseler Beykoz’da Ordululardan destek istedi
Alaattin Köseler Beykoz’da Ordululardan destek istedi

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı düzenlediği iftar yemeğiyle 31 Mart seçimlerinde destek istemek için Orduluları ağırladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı, seçim çalışmaları kapsamında Beykoz’da yaşayan Orduluları iftar programında ağırladı.

Beykoz Belediye Başkan Adayı Alaattin Köseler ve CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan’ın ev sahipliğinde düzenlenen iftar programına Ordulular yöre dernekleri temsilcileri, Ordulu kanaat önderleri, partililer ve Meclis Üyesi adayları katıldı.

Programın açılış konuşmasını CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Feyzi Ünal yaptı.

Ünal, 31 Mart’ta seçim yapılacağını ve Ordulu 3 aday adayı olduğunu söyledi.

Feyzi Ünal, "Ümit ediyorum ki hem Mesudiyede hem Beykoz’da CHP belediyeleri alarak işbirliği örneklerini göstereceğiz. Herkesin gözü İBB seçimlerinde, herkesin uykuları kaçıyor. İstanbul’u alan Türkiye’yi alır söylemi var. Ekrem Başkanımızı 2024’te yeniden İstanbul’da 2028’de Ankara’ya göndereceğiz" dedi.

İftar programında konuşan İlçe Başkanı Mahir Taştan, Beykoz’da gayet iyi durumda olduklarını ve Beykoz’u Beykozluların yönetmesine çok yakın olduklarını kaydetti.

"Beykozlular yönetsin, Beykoz'da söz sahibi olsun"

Taştan, "Anadolu insanının misafirperverliğini gördük. Evlerinizde misafir olduk, yemeklerinizi yedik. Öncelikle Sayın Ekrem İmamoğlu'nun sizlere çok çok selamı var. Hepinize hayırlı ramazanlar diliyor. Değerli Mesudiyeli hemşehrilerimiz, bizler dediğimiz gibi önce Beykozluyuz ve artık ne olursa olsun hangi yöreden olursa olsun hiç önemli değil. Önceliğimiz Beykoz, yaşadığımız yer, sonra doğduğumuz yer. O yüzden diyorum ki Beykoz'u, Beykozlular yönetsin, Beykoz'da söz sahibi olsun ve Beykoz'da hep birlikte bu mücadeleyi birlik içerisinde başaralım diyorum." diye konuştu.

"Beykoz’da da yöneten olmamız lazım"

Milletvekili Mustafa Adıgüzel şunları söyledi:

"İstanbul'da yine Ordu'yla buluşmanın gururunu onurunu yaşıyorum. Mesudiye'yi ben Karadeniz'in kapısı olarak görmüşümdür. Aydınların okumuş kesimlerin ilçesidir ve oradaki geleneğine her yerde sürdürür. Yıllardır oradaki o demokrasi şölenlerine, kurultaylara katılmaktan büyük mutluluk duydum ve çok da faydalandık. Burada da böyle bir büyük Mesudiyeli ve Ordulu nüfusunu görmekten mutluluk duyuyorum. Fakat bu böyle kalmamalı. Yönetimlere de ortak olabilmek. söz sahibi olmak için her yerde varlığımızı resmileştirmemiz lazım. Mesudiye'de de yöneten olmamız lazım. Ordu'da da yöneten olmamız lazım. Beykoz’da da yöneten olmamız lazım."

Programın kapanış konuşmasını CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Alaattin Köseler yaptı.

Köseler, dedesi Nizamettin Efendinin Tekel Fabrikasında ustabaşı olarak çalıştığını kaydetti.

"Bunlar kendilerine Beykoz'u saklıyorlar"

Beykoz’un emek ağırlıklı ve emek üreten bir ilçe olduğunu ifadelerine ekleyen Köseler, "Beykoz uzun soluklu bir çalışma yürütüyor. 25 seneden beri büyükşehir belediye başkanlığı ve yerel yönetimlerde siyasi iktidar Beykoz'da bu planlara fabrikalar kapandıktan sonra bu insanların bu bölgede çalışmasını engel oluşturdular ve sanayi sitelerini bu ilçede planlara koymadılar. Bizim gençlerimiz Mesudiyeli ve diğer yörenin insanları bu bölgede yaşama tutunmasınlar diye büyük gayret içinde oldular. Biz görüyoruz ki bunlar kendilerine Beykoz'u saklıyorlar. Kendileri için plan yapıyorlar. Yaptıkları planda villa imarlı plan. Onun için yüzde 15, yüzde 20 imar verdikleri için bu insanların bu bölgede tutunmasını engelliyorlar." şeklinde konuştu.

"Beykozlu Beykoz'da kalacak diyorum"

Köseler, konuşmasını şöyle tamamladı:

"Bu işin sağı solu kalmadı. Tekrar ediyorum. Bu işin sağı solu kalmadı. Beykoz'da yaşayacak mıyız? Beykoz'u terk edecek miyiz? Bunu kendi kendinize sormanız lazım. Süreç içinde baktığımızda Beykoz'un mahallelerinde ve köylerinde yaşayan insanlarımızın çocukları Çekmeköy'e, Ümraniye'ye, Üsküdar'a gidiyorlar. Buna son vermemiz için son 15 gün. 15 günde doğru karar vermemiz lazım. Kesinlikle bu işin partisi yok. Partinin üstü bir anlayışla birlik, beraberlik ve Beykoz bilincini yaşatarak Beykozlu Beykoz'da kalacak diyorum. Beykozlu, Beykoz'u yönetecek diyorum."

Program, Milletvekili Mustafa Adıgüzel, Belediye Başkan Adayı Alaattin Köseler, İlçe Başkanı Mahir Taştan ve 6 Ordulu Meclis Üyesi adayının katılımcıları selamlayarak fotoğraf çektirmesiyle son buldu.

Haber Merkezi

İHH Beykoz Temsilciliği siyasileri Gazze için buluşturdu
Önceki İHH Beykoz Temsilciliği siyasileri Gazze için buluşturdu
Müslüm Gürses'in duyulmamış şarkıları Beykoz'da tanıtıldı
Sonraki Müslüm Gürses'in duyulmamış şarkıları Beykoz'da tanıtıldı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz