Akif Hamzaçebi, 'En kolay iş şikayet etmektir'

  • 0
  • 7116
Akif Hamzaçebi, 'En kolay iş şikayet etmektir'
Akif Hamzaçebi, 'En kolay iş şikayet etmektir'
Akif Hamzaçebi, 'En kolay iş şikayet etmektir'
Akif Hamzaçebi, 'En kolay iş şikayet etmektir'

CHP Beykoz İlçe Yönetimi, parti içi temayülün ardından seçim irtibat bürolarının açılışına hız verdi.

Çavuşbaşı ve Çiğdem Mahallesi’ndeki seçim irtibat bürolarının açılışına CHP Genel Başkan Yardımcısı Akif Hamzaçebi ve üst düzey partililer katıldı. Her iki mahallede yapılan açılışlarda konuşan Çebi, yine mülkiyet sorunundan dem vururken, heyecanla beklenen Beykoz Belediye Başkan adayını da kısa bir süre içerisinde açıklayacaklarını kaydetti.

CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Füsun Sökmez ve Maltepe İlçe Başkanı Hasan Solmaz’ın da göze çarptığı açılışlarda 80-100 arası partili de hazır bulundu. 

Kısa bir konuşma yapan Hamzaçebi şunları söyledi: “Kısa bir süre sonra Beykoz Belediye Başkan Adayını açıklayacağız. Güçlü bir kadro olarak yola çıkacağız ve Beykoz Belediyesi’ni 2B sorununa çözüm üretmek üzere CHP kadrolarına teslim edeceğiz.” 

Beykoz’da hizmet aşklarını hedefine ulaştırana kadar açılışlar yapmaya devam edeceklerini kaydeden Çebi, bu bizim duyduğumuz heyecanı gösterir… Beykoz’un sorunlarını çözmek istiyoruz. Beykoz’u hizmetle buluşturmak istiyoruz” şeklinde konuştu. 

Nereye gitsek vatandaşımız yanımıza geliyor; ‘bizim sorunumuzu siz çözeceksiniz’ diyor.” şeklinde konuşan Akif Hamzaçebi, Beykozlunun kendilerine, ‘bu güne kadar bekledik sabrettik, ama artık bekleyecek sabredecek tahammülümüz kalmadı’ dediğini dile getirdi. Çebi, bu sorunları çözmek için Beykoz’da olduklarını belirtti. 

En kolay işin şikayet etmek ve eleştirmek olduğunu dile getiren Çebi, önemli olanın çözüm yolunu anlatmak ve vatandaşı ikna etmek olduğunu kaydetti. “Biz Beykozluları ikna edene kadar, mahalle mahalle, sokak sokak, meydan meydan, kahve kahve dolaşacağız” diyen Akif Hamzaçebi, “bugün Çiğdemdeyiz, yarın bir başka yerde olacağız” dedi.   

CHP Beykoz İlçe Başkanı Bahadır Yavuz’da konuşmasında, Mecliste ret oyu verdikleri imar planlarına değinerek, imar planlarının Beykoz’a ne getirip ne götürdüğünü araştırdıklarını söyledi. 

Beykoz Belediyesi zihniyetinin kendi meclis üyelerine dahi imar planlarını göstermediğinden yakınan Yavuz, “CHP hangi planları görecek? Şeffaf belediyecilik anlayışıyla, yapacağımız bütün uygulamalardan Beykoz Halkını haberdar edeceğiz.” dedi. 

Haber Merkezi

CHP Beykozluya sahip çıkmadı
Önceki CHP Beykozluya sahip çıkmadı
Beykoz Spor Kulübü için olağanüstü kongre istediler
Sonraki Beykoz Spor Kulübü için olağanüstü kongre istediler
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz