AK Partililerin Beykoz'daki boğaz keyfi

  • 27.10.2021 20:34
  • Güncelleme: 27.10.2021 20:35
  • Okunma: 3123 kez
  • Yorum: 0
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, İBB Meclis Üyesi Kübranur Uslu ve beraberindeki isimler Beykoz Sahili'nde boğaz keyfi yaptı.
AK Partililerin Beykoz'daki boğaz keyfi

İstanbul Boğazı'nın kano ile ünlenmeye başlayan ilçesi Beykoz, bu kez AK Partili Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Beyoğlu ve İBB Belediye Meclis Üyesi Kübranur Uslu, Radyocu Ayhan Güngör, Gazeteciler Adem Metan ve Hakkı Alkan'ı ağırladı.

Gündoğumunda boğazın serin sularına kanoyla açılan Dr. Şadi Yazıcı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, yaşadığı deneyimi heyecan verici olarak nitelendirdi.

Dr. Yazıcı, "Bugün gün doğumunu İstanbul Boğazı’nda kürek çekerek karşıladık. Boğazın eşsiz güzelliğine kano ile şahitlik etmek oldukça heyecan verici ve farklı bir deneyimdi. Muhakkak su sporlarına biraz ilginiz varsa denemelisiniz" ifadelerini kullandı.

Shift Delete isimli teknoloji haber sitesinin sahibi Hakkı Alkan da deneyimlerini GoPro Hero 10 Black ile kayıt altına aldıklarını kaydederek, "Şükür, kazasız belasız bitirdik. Gerçekten de çok güzel bir aktivite. Olan bitenler, GoPro Hero 10 Black ile vlog olarak kayıt altına alındı. Yakında Youtube kanalımda" dedi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz