AK Partililer Beykoz’da isyan bayrağı çekti...

  • 8
  • 21425
AK Partililer Beykoz’da isyan bayrağı çekti...

Beykoz’da AK Partili eski Meclis Üyesi ve Gençlik Kolları Başkanı Fatih Yılmaz patladı. Yılmaz, AK Parti içindeki AKP'lilere adeta saydırdı...

2009 – 2014 dönemi Beykoz Belediye Meclis üyesi olan, AK Parti Beykoz Gençlik Kolları eski Başkanı Fatih Yılmaz sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta, 16 Nisan 2017 Halk Oylaması sonrası yapmış olduğu paylaşımda adeta isyan bayrağı çekti.

Paylaşımında isim vermeden üstü kapalı ifadeler kullanan Fatih Yılmaz, mensubu olduğu AK Parti’yi yönetenlerin Beykoz’da nasıl bir politika izlediğini adeta resmetti.

AK Parti eski Gençlik Kolları Başkanı ve eski Meclis üyesi Fatih Yılmaz bakın neler dedi?

Allah aşkına Reis'in temizliğini beklemeyin. İçinizde bir parça ar varsa defolun gidin…

Herkes yazıyor çiziyor, yok efendim teşkilatlar çalışmadılar, yok efendim yerel yöneticiler bir havalara girdi, yok efendim şöyle, yok efendim böyle. Ağzı olan konuşmaya başladı.

İki kelimeyi bir araya getiremeyen yöneticiler

Seçim süreci boyunca; ben, sen bizim oğlan gezmekten başka bir iş yapmayan, muhaliflere ulaşmayan, dişli bir eleştiri gelince kaçıp giden, altını doldurup malına mal katan, partiyi kendi emelleri doğrultusunda kullanan, tabandan bihaber olan, halka tepeden bakan, vatandaşın ulaşamadığı yerel yöneticilerle fark atacağımızı mı sandınız!

Menfaatinden başka bilgisi olmayan

İki kelimeyi bile bir araya getiremeyen, bilgisi menfaatinden başka olmayan, siyasetin zerresinden anlamayan, gittiği her yerden selfie çekmekten başka bir aktivitesi olmayan, sırf göz boyamak için abdestsiz namaz kılan, gündüz Allah’ı ağzından düşürmeyip gece şişenin dibine vuran, partide ki kadınları cinsel obje olarak gören, FETÖ’nün iti olup hala teşkilatlarda dolaşan gereksizlerle oyumuzu artıracağımızı mı düşündünüz!

MHP kanadı bizi satmadı… Siz hainlerden kaybettik

Oyumuzu kim mi düşürdü, CHP, HDP ve diğer 14 parti birleşip oyumuzu düşürmedi, MHP kanadı da bizi satmadı, Kürtler hele hiç bizden uzak durmadı, biz ne kaybettiysek içimizdeki siz hainlerden kaybettik. Konuşmalarında Evet bile demeye dili varmayan, ortalarda evet diye gezip sandıkta hayır oyu kullanan, çevresinde hayır çalışmalarına gizliden destek veren, çalışmalarda pasif durup üstünde bulunduğu tabanın önünü kesen içimizde ki kansızlar yüzünden oy oranımızı düşürdük.

Reis tek başına dediğimizde vay efendim olur mu biz varız diyenler, geçin lan bu ayakları. Siz varsınız diye kaybettik o kadar oyu ve insanı...

STK’lar sizden iyi çalıştı

STK'lar bile teşkilatlardan iyi çalıştı, çalışan STK'lara bırakın desteği köstek bile oldunuz köstek!!! İşinize gelen, sizden olan, devrin adamı STK'larla toplanıp hep beraber katılıp gövde gösterisi yaptınız ama gerçekten çalışan, cebinden ve özel zamanından harcayan çoğu STK'ya ise selam bile vermediniz. Etkinliklerine katılmayı bir tarafa bırakın, kaçtınız...

CHP, HDP artıkları

Yerel yönetimler devşirmeler ile doldu, CHP, HDP artıklarını üst düzey yerlere getirdiniz, kendi öz evlatlarınızı ise bu gelenlere ezdirttiniz.

Konuşanı, eleştireni istemediniz yerel yönetimlerde, susan biat edene; ‘gel yanımızda dur beraber rant sağlayalım’ dediniz.

Bu dava uğruna çalışıp vizyonu olanı değil çalışmayıp zarar verenleri istediniz.

AK Parti’yi babanızın çiftliği yaptınız

Reis partiden cumhurbaşkanlığı ile uzaklaşınca, AK Parti'yi babanızın çiftliği yaptınız. Reise ulaşılan tüm yolları da tıkadınız.

Kansızları yönetime getirdiniz

Biz bu davaya yeni kan lazım dedikçe siz kansızları yönetimlere getirdiniz.

Parti içinde FETÖcüler partinin içini içten içe oydukça; siz, ‘bunlar bizim dostumuz, sen tanımıyorsun’ dediniz.

Hayırcılar 4-5 defa mühür bastı…

Ya seçim günü; sandıklar sayılırken oylara dikkat ettim, evet mührü basanlar tek mühür basarken hayırcıların birçoğu 4-5 defa mührü basmışlardı, yani kin ve nefret duyarak sandığa gitmişlerdi, acısını da oy pusulasından çıkarmışlardı. Acaba nerede yanlış yaptıkta bu kin nefret doğdu diyenler yazdıklarımı iyi okusun, cevabı yazılanlarda bulacaksınız. Bir dikkat ettiğim unsur da görevli olmamasına rağmen sandıkları korumak için 7'den 70'e insanlar, okullara gelmişlerdi, sandıkları denetlemeye gelen bu muhalifler varken ve bu muhalifler sandık başına 5-10 kişiyken, çoğu okulda ak parti kanadından sadece sandık görevlileri vardı ve yalnızlardı. Heyecan ve sahiplenme yoktu.

Allah aşkına Reis'in temizliğini beklemeyin. İçinizde bir parça ar varsa defolun gidin.

Türkiye İstatistik Günü etkinlikleri Beykoz'dan başladı
Önceki Türkiye İstatistik Günü etkinlikleri Beykoz'dan başladı
Beykoz’da amaç üzüm yemek değil, bağcı dövmek
Sonraki Beykoz’da amaç üzüm yemek değil, bağcı dövmek