AK Partili Yusuf Avşar’ın mutlu günü

  • Güncelleme: 03.07.2019 18:22
  • Okunma: 6493 kez
  • Yorum: 0
AK Parti Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı Yusuf Avşar, bir süredir nişanlı olduğu Hatice Nur Ulağ ile hayatını birleştirdi…
AK Partili Yusuf Avşar’ın mutlu günü

AK Parti Beykoz İlçe Yönetimi, İlçe Başkan Yardımcısı Yusuf Avşar ve Hatice Nur Ulağ’ın nikâhı nedeniyle heyecanlı bir yaşadı. Beykoz Grand Çiftlik 91’de yapılan düğüne AK partili çok sayıda isim katılırken, nikâh merasimi de aynı salonda yapıldı.

Yusuf Avşar ve Halice Nur Ulağ’ın nikâh akitlerini gerçekleştiren Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Yusuf Avşar’dan övgüyle bahsederken, Avşar’ın seçimlerde çok çalıştığını ve şimdi nikâhını kıymanın kendisine nasip olduğunu kaydetti.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç’ın il dışında olması nedeniyle katılamadığı düğüne, AK Parti Milletvekilleri Osman Poyraz, İsmet Uçma ve Ravza Kavakçı Kan telgraf göndererek, gençlerin mutluluğuna ortak oldu.

Oldukça mutlu olduğu gözlenen Yusuf Avşar konuklarını tek tek dolaşarak onlara yakın ilgi gösterdi. Yeni çiftleri mutlu günlerinde, AK Parti Osmaneli İlçe Başkanı Mefaret Göbekçi, Beykoz Belediyesi Meclis üyeleri, AK Parti Beykoz İlçe Yöneticileri, Gençlik ve Kadın Kolları da yalnız bırakmadı. Yeni çiftlerin nikâh şahitliklerini ise Osmaneli İlçe Başkanı Mefaret Göbekçi ve Özkan Kan üstlendi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz