AK Partili yöneticilerden yaşlılara ziyaret

  • Güncelleme: 17.03.2012 00:11
  • Yorum: 0
AK Parti Beykoz İlçe Sosyal ve Halkla İlişkiler yöneticileri çeşitli huzur evlerini ve hastaneleri ziyaret ederek, yaşlıların hatırlarını sordular.
AK Partili yöneticilerden yaşlılara ziyaret

Özel Göksu ve Kavacık Huzurevlerine yaşlıları ziyaret eden AK Partililer, yaşlılara çiçek vererek ellerini öptüler. Huzurevi yöneticilerinden yaşlıların genel durumu hakkında bilgi alan AK Parti Sosyal İşler Birim Başkanı Manolya Demirören, AK Parti olarak bu ülkenin tüm insanlarından sorumlu olduklarını ve her zaman yanlarında olmaya çalıştıklarını kaydetti.

Huzur evi sakinleriyle oldukça anlamlı diyaloglar kurduklarını söyleyen Manolya Demirören ziyaretin önemine ilişkin çeşitli hediyeler verdikleri yaşlılarla ilgilenmekten onları dinlemekten son derece mutlu olduklarını söyledi.

AK Partililer günün devamında 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Yavuz Baştuğ’u da ziyaret ettiler.

Başhekim Baştuğ ile bir süre görüşen AK Partililer, sosyal sorumluluk çerçevesinde gerek halk, gerekse kamu kurumları arasında her zaman köprü görevi göreceklerini ifade ettiler. 

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz