Yaşam

AK Partili Meclis Üyesi Sinan Çıtlak evlendi

AK Partili Meclis Üyesi Sinan Çıtlak evlendi
2014.11.02 00:00
| | |
39036

Foto galeri Video galeri

Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Sinan Çıtlak, Semra Çelik’le dünyaevine girdi. Anne Ayşe Çelik ve Baba Necmettin Çelik’in de hazır bulunduğu düğünde nikâhı Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek kıydı.

İlçedeki pek çok tanınmış simaya evsahipliği yapan Semra-Sinan Çıtlak çiftinin mutlu gününe, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcıları Hanefi Dilmaç, Muharrem Kaşıtoğlu, Salim Öztürk , Mahmut Gülbasar, AK Parti Beykoz Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sağlam, Beykoz Belediye Meclisi CHP Grup Başkanvekili Aydın Düzgün, STK başkanları ve 600 kadar davetli eşlik etti.

Sinan Çıtlak ile Semra Çelik çifti, önceki gün Sultangazi’de gerçekleştirdikleri kına törenlerinin ardından, Kavacık’ta bulunan Assroom Düğün Salonu’nda nikâh işlemlerini gerçekleştirdiler. Çiftin şahitliğini ise AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, İzzet Öztürk, Abdulkadir Çakır, Murat Çakmak ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dünürü Osman Uzuner yaptı.


Davetlilerin alkışları eşliğinde salona gelen çiftlerin heyecanı gözden kaçmazken, nikâhı kıyan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, gelinin Kars Sarıkamışlı olduğunu öğrendikten sonra “Diğer kıydığım nikâhların aksine hemşerim olan birisinin nikâhını kıymaktan büyük mutluluk duyuyorum. Sinan da bundan sonra Karslı’dır! Onu da36plakaya dâhil ettik” dedi.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, oldukça neşeli görünürken, nikah kıyımı esnasında genç çifte sorular da sordu. Eş olarak kabul etme sorusuna ‘Evet’ yanıtını alan Başkan Çelikbilek, gelin ve damada kaç kardeş olduklarını sordu. Semra Çelik’tenbeşSinan Çıtlak’tan ise ‘üç’ yanıtını alan Yücel Çelikbilek, “Toplamı sekiz eder. Siz de ailelerin gerisinde kalmamalısınız. Allah bereket versin” şeklinde konuştu.

Nikâh sonrası evlilik cüzdanını evin reisi olduğu gerekçesiyle Mehmet ve Şükran Çıtlak'ın oğlu damat Sinan Çıtlak’a veren Başkan Çelikbilek, Çıtlak’tan da ilk hediyesi olarak, evlik cüzdanını eşine vermesini istedi.

Nikâh’ın ardından Semra-Sinan Çıtlak çifti, davetlilerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Fotoğraf çekiminin ardından ise sıra takı törenindeydi. Genç çifte mutluluk dilemek için takı hediyeleriyle birlikte piste gelen davetliler, uzunca bir kuyruk oluşturdu…

Dost Beykoz Ailesi olarak biz de ‘çiçeği burnunda’ çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz...

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: AK Parti, Nikah, Düğün, Sinan Çıtlak, Semra Çelik, Semra Çıtlak, Beykoz, İzzet öztürk, Abdulkadir Çakır, Murat Çakmak

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"