Siyaset

AK Partili kadınlardan karınca kararınca

AK Partili kadınlardan karınca kararınca
2014.08.30 00:00
| | |
3097

Geçtiğimiz hafta sonu yapılan Kıtalararası Avrasya Maratonu’na katılan AK Partili Kadınlar, meme kanserine dikkat çekti. Parti içinde konuya ilişkin çeşitli çalışmalar yapan AK Partili kadınlar, Avrasya Maratonunda konuya dikkat çekmek amacıyla koşu

AK Parti İstanbul il Kadın Başkanı Özlem Zengin Topal, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Esra Erdoğan, Beykoz Kadın Kolları Başkanı Sevim Gülşen ve 39 ilçe Kadın Kolları başkanları ve yönetimlerinin de aralarında olduğu 6000 kişilik kalabalık grup Avrasya Maratonu’nda çeşitli dövizlerle kadınların korkulu rüyası meme kanserine dikkat çekmeye çalıştı.

Maratona katılımlarında ki amacı, “Ülkemizde oldukça yaygın olan MEME KANSERİ ne dikkat çekmek, katılımcıları bu konuda duyarlılığa davet etmek” olarak açıklayan AK Partili kadınlar, “koşuda giyilen pembe tişörtler ve pembe balonlar, taşınan dövizler kampanyanın amacına ulaşmasına vesile oldu.” şeklinde konuştu.

AK Parti Beykoz Kadın kolları daha önce, Onkolog Doç. Dr. Mehmet Türk’ün konuşmacı olduğu bir konferansta, Meme Kanseri konusunda bir bilgilendirme semineri yapmıştı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Kadın Kolları, AK Parti

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"