AK Partili kadınlar Beykoz’da İHH’ya çalıştı

  • 0
  • 6475
AK Partili kadınlar Beykoz’da İHH’ya çalıştı
AK Partili kadınlar Beykoz’da İHH’ya çalıştı
AK Partili kadınlar Beykoz’da İHH’ya çalıştı
AK Partili kadınlar Beykoz’da İHH’ya çalıştı

AK Parti Beykoz Kadın Kolları Yöneticileri, Suriye’deki çocuklara dağıtılmak üzere içlerinde yiyecek ve kırtasiye ürünleri olan 500 koliyi İHH Beykoz Kadın Kollarına teslim etti.

AK Partili kadınlar Suriye’ye gönderilmek üzere, içlerinde 28 parça ürün olan 500 koliyi düzenlenen programla İHH Beykoz Temsilciğine nakletti. Programa AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ve eşi Filiz Dilmaç, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam ve İHH Beykoz Temsilcisi Ekrem Tuncer, Kadın Kolları Başkanı Selma Sadıkoğlu’nun yanı sıra her iki kurumun yöneticileri katıldı.

Programda konuşan İHH Beykoz Kadın Kolları Başkanı Selma Sadıkoğlu, AK Parti’yi bir siyasi parti olarak görmediklerini, AK Partililerin yapmış oldukları yardımlarla bir siyasi partinin çok üstünde bir destek sağladıklarını kaydetti.

27 Mayıs’ta kadınlar Suriye kamplarını ziyaret edecek

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf ve diğer yöneticilerle 27 Mayıs günü Suriye’ye giderek, kampları birlikte denetleyeceklerini ifade eden Selma Sadıkoğlu, kutuların içini görünce çok heyecanlandığını ve kutuların içinde çocukların kalbine dokunacak şeyler olduğunu dile getirdi.

Gaye Zayıf ve ekibinin her yıl Suriye’deki kamplarda yaşayan insanlara destek sağlamak adına ciddi çalışmalar yaptığını, bu nedenle kendisine çok teşekkür ettiklerini de sözlerine ekleyen Bayan Sadıkoğlu, “bu yılda çocuklar üzerinde farklı bir çalışma yapmışlar. Çok güzel ve ince düşünmüşler” şeklinde konuştu.

Kolileri mutlulukla hazırladık

AK Parti Beykoz Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf ise, kolileri ekibiyle birlikte mutlulukla hazırladıklarını, çocukların gözlerindeki mutluluğu da kendisinin bizzat giderek göreceği için çok mutlu olduğunu söyledi.  

“Emeği geçen ekibime çok teşekkür ediyorum. İlçe başkanımın ve gençlik kolları başkanımın katkıları var. Kolilerin içlerindeki boya kalemleri ve resim defterlerini değerli başkanlarımız aldı. İnşallah çocuklar mutlu olurlar” şeklinde konuşan Bayan Zayıf, “biz hepimizin adına kampları ziyaret edeceğiz, oradaki mutluğu da halkımızla paylaşacağız. Aslında biz bu dönem bölgemizle sınırlı kalacaktık. Ama bu bize yetmedi. Suriye’ye tekrar uzanmak zorunda kaldık ” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından AK Parti Kadın Kollarının çalışmalarıyla elde edilen 500 koli İHH yetkililerine teslim edildi. Program sonunda İHH Beykoz Temsilciği tarafından AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf’a bir çeşm-i bülbül hediye edildi.

Haber Merkezi

Kavacıkspor kafilesi Çanakkale’ye gitti
Önceki Kavacıkspor kafilesi Çanakkale’ye gitti
​BBP Beykoz Adayı Murat Arda dur durak bilmiyor
Sonraki ​BBP Beykoz Adayı Murat Arda dur durak bilmiyor