Siyaset

AK Partili kadınlar Ankara’ya ısınıyor…

AK Partili kadınlar Ankara’ya ısınıyor…
2014.08.31 00:00
| | |
15319

AK Parti Gençlik Kolları ve Kadın Kolları Başkanları Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte AK Parti Genel Merkezi ve TBMM’de AK Parti grubunu ziyaret etti.

TBMM’de Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasını dinleyen Beykozlular, oradan AK Parti genel Merkezi’ne geçti… Burada da çeşitli ziyaretlerde bulunan heyet Beykoz’da yapılan çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Gülşen ve Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sağlam beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte gitmiş oldukları Ankara’da çeşitli temaslarda bulundular…

İlk durakları olan TBMM’de Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın grup konuşmasını dinleyen Beykozlu AK Partililer, çıkışta karşılaştıkları Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

TBMM’de AK Parti’nin Beykoz’dan sorumlu İstanbul Milletvekili Metin Külünk ile Meclis Lokantasında öğlen yemeği yiyen Beykozlular buradan AK parti Genel Merkezi’ne geçti.Genel Merkez binasında, AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Güldal Akşit, bölge milletvekili Belma Şatır ve Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem’i ziyaret etti.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Sevim Gülşen, Beykoz’da yürütülen üye buluşmaları, sandık yönetimlerinin belirlenmesi ve İlçe Danışma Meclis Toplantıları hakkında bilgi verirken, Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sağlam’da kısa süre önce İstanbul genelinde başlatılan “çıkışta mahalleye gel” projesi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem ise, 2B’nin mutlak süretle milleti mağdur etmeden çözüleceğiz sözünü verdi. 

Beykozlu AK Partililer Ankara dönüşünde, İstanbul Milletvekilleri Metin Külünk ve Osman Boyraz’a kendilerin gösterdikleri yakın ilgi nedeniyle teşekkür ettiler…

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Ankara, Beykoz, Fatih Sağlam, Recep Tayyip Erdoğan, Sevim Gülşen, AK Parti

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"