AK Partili gençlerin Beykoz'daki şöleni

  • 0
  • 3031
AK Partili gençlerin Beykoz'daki şöleni
AK Partili gençlerin Beykoz'daki şöleni
AK Partili gençlerin Beykoz'daki şöleni
AK Partili gençlerin Beykoz'daki şöleni

AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanlığınca düzenlenen gençlik şöleninde eğlence tavan yaptı.

Gençlik Şöleni, Koliva Grubu’nun seslendirdiği birbirinden güzel Karadeniz şarkılarıyla renklendi. Gençler, kemençe eşliğinde halaylar çekti, gönüllerince eğlendi.

Beykoz’da el ele gönül gönüle vererek dinmeyen heyecan ve enerjiyle sahada varlığını gösteren AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları, bu kez ilçedeki gençleri çeşitli etkinlikler, aktiviteler ve konserlerle doyasıya eğlendiği bir şölende buluşturdu.

AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları, geleceğin teminatı olan gençlerle birlik ve beraberliğin güçlenmesine vesile olacak 1. Gençlik Şöleni etkinliği düzenlendi.

Beykoz Stadyumunda düzenlenen etkinliğe, AK Parti İstanbul Milletvekilleri Eyüp Özsoy ve Hasan Turan, AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Cem Çekerek, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam ile gençlik kolları üyeleri ve ilçe sakinleri katıldı.

Her daim coşkusu yüksek olan Beykoz gençleri bir araya gelerek Karadeniz müziğinin sevilen grubu Koliva’nın şarkılarıyla ritim tuttu.Gençler, birbirinden güzel Karadeniz şarkıları ve kemençe eşliğinde halaylar çekti, gönüllerinde eğlendi. Şölende katılımcılara da Osmanlı macunu ve dondurma dağıtıldı.

Cuma günü yarıyıl tatili ve karne heyecanı yaşayan öğrenciler ile hafta sonu gerçekleşen üniversite sınavına giren gençler bu şölende stresini attı.

Şölende gençlere hitap eden AK Parti İstanbul İl Başkanı Muhammed Cem Çekerek, "Bizler AK Parti ve AK Gençlik ailesi olarak Cumhurbaşkanımız ile sonuna kadar, Allah nasip ederse 2023, 20553 ve 2071 de bu milli manevi duygularla hareket edeceğiz. AK Partimizi sandıklardan inşallah birinci olarak çıkaracağız ve Cumhurbaşkanımızı tekrardan Cumhurbaşkanı olarak seçtireceğiz. Bu anlamda 2023 için İstanbul tamam inşallah. Bizler yarınları için hayalleri olan hedefleri olan bir gençliğiz. Bizler yarınların İHA’larını tasarlayan gençleriz. Bizler yarınlar için Türkiye’de dünyanın ilk on ekonomisi gelecek bir altyapı ile nasıl tesis edebilirizin hayallerini kuran gençliğiz. Her zaman için biliyorsunuz kullandığımız bir tabir vardır ‘Onlar konuşur AK Parti yapar’." dedi.

Arif Nihat Asya’nın Bayrak şiirini okuyarak konuşmasına başlayan AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam, "2023 yolculuğumuzda bugün Beykoz’un gençleri olarak çok önemli bir mesaj veriyoruz. 2023’de yaşanacak olan her şey bugün yaşanmıştır. Bizlere düşen en onurlu hareket bugünden safımızı belli etmektir. 2023 kazanılmıştır." diye konuştu.

Son olarak konuşan Milletvekili Eyüp Özsoy, şölene katılmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek TEKNOFEST gençliğinin burada muhteşem bir atmosfer oluşturduğunu belirtti.

Haber Merkezi

Beykoz'da kiraz festivalinin finali bisiklet yarışı
Önceki Beykoz'da kiraz festivalinin finali bisiklet yarışı
Beykoz Millet Bahçesi'ne mahkemeden durdurma kararı
Sonraki Beykoz Millet Bahçesi'ne mahkemeden durdurma kararı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz