Siyaset

AK Partili gençler tribünü salonlara taşıdı

AK Partili gençler tribünü salonlara taşıdı
2014.09.03 00:00
| | |
3619

AK Parti Beykoz Gençlik Kolları ve İskender Közen’in “Gençlik Şöleni” adı altında düzenledikleri program Salon Talia’da yapıldı.

Düzenlenen programa Beykoz Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Yücel Çelikbilek,AK Parti Beykoz Gençlik Kolları Fatih Sağlam ve yaklaşık 1200 partili genç katıldı. 

AK Partili gençler, Beykoz Belediye Başkan Adayı Yücel Çelikbilek’i salonun girişinde çılgınca tezahüratlarla karşıladılar. Ellerinde meşalelerle Başkan Çelikbilek’e sevgi gösterisinde bulunan AK Parti gençleri Salon Talia’yi adeta yerinden oynattı. 

Sunumunu Gençlik Kolları’ndan Recep Yaman’ın üstlendiği program yaklaşık 1,5 saat sürdü. Bir dakika bile tezahüratlarını eksik etmeyen gençler, Başkan Çelikbilek’e sevgi gösterisinde bulundu.

İlk olarak selamlama konuşmasını yapmak üzere kürsüye çıkan Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sağlam, kalabalıktan ve coşkudan memnun olduğunu ve CHP’nin, “yüzlerce genç CHP’ye geçti” iddiasını yalanlayarak şunları söyledi: 

Bu akşam burada olduğunuz bizlere vakit ayırdığınız, sizlere hitap edebilme şansını verdiğiniz için siz değerli gençlerimize çok teşekkür ediyorum. Burada ki herkes Beykoz’un genci, Beykoz’un çocuğudur. Bindirme kıtalar ile kimse buraya gelmemiştir. Herkese duyuru yapılmış, katılım göstermek isteyen gençlerimizde şu anda aramızdalar. Geçtiğimiz haftalarda yüzlerce AK Parti’li CHP’ye geçti diyenlere sesleniyorum. Gelin kendi gözlerinizle görün. Bu tablo sizlere en büyük cevabımızdır.” dedi. 

Sağlam’ın yaptığı bu konuşmanın ardından, canlı yayın programı nedeniyle gecikmeli olarakAK Parti’li gençlerle buluşan AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Metin Külünksalona giriş yaptı. 

Bu katılımın ardından sloganların dozajını arttıran gençler Belediye başkanı Yücel Çelikbilek’i ve Milletvekili Metin Külünk’ü sloganlarla sahneye davet etti. 

Uzun süre devam eden sloganların ardından güçlükle konuşmasına başlayan Belediye Başkanı Çelikbilek, şunları söyledi: 

Bu tabloyla birlikte bir kez daha görüyorum ki; Beykoz’un geleceği gençlerimizle emin ellerdedir. Coşkunuz heyecanınız bizleri mutlu ediyor. Enerjimize enerji katıyor. Sizlerin karşısında konuşmakta zorlanıyorum. Heyecanlıyım. Gençlerimizin bu heyecan bizlere de heyecan veriyor.” sözlerinin ardından AK Parti Genel Başkanıve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Beykoz’a verdiği desteklerini ve çabalarını anlatırken duygularına hakim olamayan ÇelikbilekBeykozspor’un içinde bulunduğu duruma değinerek sözlerine şöyle devam etti: 

Biliyorum. Hepiniz Beykozspor’un içinde bulunduğu duruma üzülüyorsunuz. Ama sizler kadar bende bu duruma üzülüyorum. Çünkü o kulübün iki tane fahri başkanı vardır. Biri İbrahim Kelle’dir. Biri de bu fakirdir. Siz zannediyor musunuz ben çok rahatım. Hiçte rahat değilim. Ne devler küme düşüyor. Ama gerçekten devse eğer düştüğü yerden kalkmasını da bilir. Ben bu beş yılın sonunda Beykoz’un olması gerektiği yerde olacağına sizlerin önünde söz veriyorum.” dedi. 

Bir başka programa katılmak üzere salondan ayrılan Çelikbilek’in ardından mikrofonu Metin Külünk aldı. Külünk şunları söyledi: 

Coşkunuz sevginiz heyecanınız çok güzel. Ben bu tabloyu gördükten sonra çok mutlu oldum. İnşallah 30 Mart akşamı Yücel ağabey tekrar Beykoz’a Belediye Başkanı olduğu zaman daha da mutlu olacağım. Bu akşam Yücel ağabeyin ne kadar sevildiğini gördük hepinize tek tek teşekkür ediyorum.” dedi. 

Külünk’ün yaptığı bu konuşmandan sonra objektiflere hatıra fotoğrafı çekilmesinden sonra program sona erdi. 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Gençlik Kolları, İskender Közen, Metin Külünk, Recep Yaman, Yücel Çelikbilek, AK Parti

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"