Siyaset

AK Partili Gençler, şehit ailelerini ziyaret etti

AK Partili Gençler, şehit ailelerini ziyaret etti
14.07.2018 17:21
| | |
3209

AK Parti Gençlik Kolları üyeleri, Beykoz'da ikamet eden ve 15 Temmuz'da şehit olanların ailelerini ziyaret etti.

AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker ve beraberindekiler, 15 Temmuz FETÖ darbe girişimi sırasında Şehit olan Hasan Kaya, Murat Akdemir, ve İsmail Kefal'in ailelerine ziyaretlerde bulundu.

Gençlik kolları Başkanı Çeliker, yaptığı kısa değerlendirmede, "Öncelikle vatan haini, millet düşmanı, paralel devlet yapılanması FETÖ’yü bir kez daha bize ve kardeşlerimize yaşattıklarından dolayı lanetliyorum." ifadelerini kullanarak darbe girişimi sırasında şehit olanlara Allah'tan rahmet, gazi olanlara da şifalar diledi.

"Onları kendi ailemiz gibi görüyoruz"

Çeliker, bu ülkenin birliği, beraberliği ve demokrasisi için gözünü kırpmadan kahramanca mücadele veren aziz şehit ailelerinin her zaman yanlarında olduklarını belirterek, "Şehit ailelerimiz, şehitlerimizin bize emanetidir. Devletimiz ve milletimiz, şehitlerimizin emanetlerine bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sahip çıkmaya devam edecektir. Şehit ailelerimizi kendi ailemiz gibi görüyoruz." diye konuştu.

Yapılan ziyaretlerde şehit aileleri ile sohbet eden AK Partili gençler, Kaya, Akdemir ve Kefal ailelerinin taleplerini de dinledi.

Şehit aileleri ise ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Çeliker ve beraberindekiler daha sonra ziyaretlerini sonlandırdı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, 15 Temmuz, AK Parti, Gençlik Kolları, Şehit Aileleri, Hasan Kaya, Murat Akdemir, İsmail Kefal

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"