AK Partili Gençler, şehit ailelerini ziyaret etti

  • 0
  • 6881
AK Partili Gençler, şehit ailelerini ziyaret etti
AK Partili Gençler, şehit ailelerini ziyaret etti

AK Parti Gençlik Kolları üyeleri, Beykoz'da ikamet eden ve 15 Temmuz'da şehit olanların ailelerini ziyaret etti.

AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker ve beraberindekiler, 15 Temmuz FETÖ darbe girişimi sırasında Şehit olan Hasan Kaya, Murat Akdemir, ve İsmail Kefal'in ailelerine ziyaretlerde bulundu.

Gençlik kolları Başkanı Çeliker, yaptığı kısa değerlendirmede, "Öncelikle vatan haini, millet düşmanı, paralel devlet yapılanması FETÖ’yü bir kez daha bize ve kardeşlerimize yaşattıklarından dolayı lanetliyorum." ifadelerini kullanarak darbe girişimi sırasında şehit olanlara Allah'tan rahmet, gazi olanlara da şifalar diledi.

"Onları kendi ailemiz gibi görüyoruz"

Çeliker, bu ülkenin birliği, beraberliği ve demokrasisi için gözünü kırpmadan kahramanca mücadele veren aziz şehit ailelerinin her zaman yanlarında olduklarını belirterek, "Şehit ailelerimiz, şehitlerimizin bize emanetidir. Devletimiz ve milletimiz, şehitlerimizin emanetlerine bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sahip çıkmaya devam edecektir. Şehit ailelerimizi kendi ailemiz gibi görüyoruz." diye konuştu.

Yapılan ziyaretlerde şehit aileleri ile sohbet eden AK Partili gençler, Kaya, Akdemir ve Kefal ailelerinin taleplerini de dinledi.

Şehit aileleri ise ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Çeliker ve beraberindekiler daha sonra ziyaretlerini sonlandırdı.

Haber Merkezi

Beykoz'un duvarları 15 Temmuz'a boyandı
Önceki Beykoz'un duvarları 15 Temmuz'a boyandı
Beykoz’un spor lisesi 2. maçından da mutlu ayrıldı
Sonraki Beykoz’un spor lisesi 2. maçından da mutlu ayrıldı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz