AK Partili gençler kan topluyor

  • 0
  • 6799
AK Partili gençler kan topluyor
AK Partili gençler kan topluyor
AK Partili gençler kan topluyor

AK Parti Beykoz Gençlik Kolları, Kızılay Beykoz Şubesi ile ortaklaşa Beykoz Meydanında düzenledikleri kan toplama kampanyası 22 – 23 Haziran tarihlerinde gerçekleştirildi.

Her yıl iki defa geleneksel olarak Kızılay ile işbirliği içerisinde düzenlenen kan toplama kampanyasının bir tanesi Kızılay haftası nedeniyle 29 Ekim – 4 Kasım tarihleri arasında düzenlenirken, bir diğeri ise AK Parti’nin kendi belirlediği tarihlerde gerçekleşiyor.

22 – 23 Haziran 2013 tarihleri arasında “ Her damla kan, kurtarılan candır. Haydi Beykoz kan bağışına! ” sloganıyla kurulan kan toplama çadırlarında toplam 150 den fazla kişiden kan alındı. Kan bağışlamak isteyen herkesten birer ünite kan alındıktan sonra vücut dengelerini kaybetmemeleri için limonata ikram edildi.

4 Kızılay sağlıkçısının görev aldığı kampanyada, kan verme işleminden önce bireylerin kan vermeye uygun olup olmadıklarını saptamak amacıyla bilgi formları doldurmaları istendi.

AK Parti Beykoz Gençlik Kolları tarafından bir de AK nokta kurulan meydan da üye kaydı yapılırken, bir yandan da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın yurt çapında düzenlediği mitingler canlı olarak gösteriliyor.

Pazar akşamının Beraat Kandili olması münasebetiyle de isteyenlere görevliler tarafından kandil simidi ve limonata ikram ediliyor.

İki gün süre ile devam eden kampanyada 200 ünite civarında kan bağışı alındı  

Haber Merkezi

Çubuklu’da büyük provokasyon
Önceki Çubuklu’da büyük provokasyon
Beykoz’da İlçe Milli Eğitimin kararı tepki çekti
Sonraki Beykoz’da İlçe Milli Eğitimin kararı tepki çekti
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz