AK Partili gençler Beykoz’da sınav heyecanına ortak oldu

  • 26.06.2021 22:52
  • Güncelleme: 26.06.2021 22:55
  • Okunma: 3323 kez
  • Yorum: 0
AK Parti Beykoz Gençlik Kolları, sınava girecek öğrenciler için okul önlerinde ikram standları kurarak öğrencilere destek oldu.
AK Partili gençler Beykoz’da sınav heyecanına ortak oldu

Beykoz’da binlerce öğrencinin geleceği adına büyük öneme sahip olan YKS sınavının yapıldığı bölgelerde çeşitli ikramlıklar dağıtan AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları, öğrenci ve velilerin heyecanına ortak oldu.

Beykoz’da YKS sınava giren adayların ve velilerin heyecanına ortak olan AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları, okulların önlerinde çeşitli ikramlarda bulunarak Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) kapsamında düzenlenen Temel Yeterlilik Testi’nde de (TYT) öğrencileri yalnız bırakmadı.

Beykoz’da sınavların yapılacağı bölgelerde ikram stantları kurularak, okul önlerinde hem sınava girecek öğrencilere ikramlar yapıldı hem de sınav süresince kapıda bekleyen ailelerin heyecanına ortak olundu. Okulların önünde stant kuran AK Parti Beykoz Gençlik Kolları; öğrencilere su, kek ve meyve suyu ikram edip, başarı dileklerini iletti.

İkramların sınavların ikinci oturumunun yapılacağı 27 Haziran Pazar günü de belirlenen noktalarda yapılacağı ifade edildi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: AK Parti, Beykoz