AK Partili Burhan Güner muhtarları ağırladı

  • 0
  • 7689
AK Partili Burhan Güner muhtarları ağırladı
AK Partili Burhan Güner muhtarları ağırladı
AK Partili Burhan Güner muhtarları ağırladı
AK Partili Burhan Güner muhtarları ağırladı

AK Parti Beykoz Belediye Başkan aday adayı Burhan Güner, Çubuklu Taç Restaurant da mahalle muhtarlarına sabah kahvaltısı düzenledi.

Birçok mahalle muhtarının ve Beykoz yerel basınının tamamının katıldığı sabah kahvaltısında Güner, 25 Yıl siyasetin içinde olduğunu dile getirerek, şöyle konuştu. 

Bende Beykoz’da Yaşıyorum 

Burhan Güner, “Beykoz da hiçbir hizmeti geri planda bırakmadım. Çünkü ben de Beykoz’da yaşıyorum ve Beykoz’un sorunlarını gayet iyi biliyorum. Çözüm bulma yolunda ben de AK Parti’den Beykoz Belediye Başkan aday adayı oldum.” dedi. 

Güner mülkiyet konusunu gündeme getirerek, “Yücel Çelikbilek’ten sonra bu işi en iyi takip eden ve en iyi bilen kişiyim. Bunu burada olan muhtar arkadaşlarımız çok iyi biliyor. Bu anlamda Beykoz çok şanslı. Çünkü Sayın Genel Başkanımızın özellikle bu konulara el atmasından dolayı Türkiye de hiçbir yerde yapılmayan uygulama ile Beykoz’daki hazine arazileri ve 2B arazilerinin tamamı Beykoz Belediyesine devir işlemleri tamamlanıyor. Bundan sonraki süreci çok iyi takip etmek lazım” şeklinde konuştu. 

Güner hiç kimsenin en ufak kaybı olmadan ve geçmişte verilen fiyatların da çok altında bir fiyatla arazileri vatandaşlara vereceğinin sözünü vererek “bu sadece benim sözüm değil. Ortak alınan bir kararımızdır.” şeklinde açıklama yaptı. 

Güner, hazineden Beykoz Belediyesine devir edilen arazileri de zaman içerisinde Beykozlulara devredeceğini söyledi. AK Parti Beykoz Belediye Başkan aday adayı Burhan Güner, toplantı sonrası muhtarlarla birlikte objektiflere poz verdi. 

Haber Merkezi

CHP'li Aydın Düzgün ağır konuştu!
Önceki CHP'li Aydın Düzgün ağır konuştu!
Çubuklu'da kentsel dönüşümü kim engelledi
Sonraki Çubuklu'da kentsel dönüşümü kim engelledi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz