Siyaset

AK Partili adaydan Mesudiyelilere ziyaret

AK Partili adaydan Mesudiyelilere ziyaret
2014.08.12 00:00
| | |
6288

AK Parti İstanbul Milletvekili adayı Alican Taşçı, Beykoz Seçim Koordinasyon Merkezi Program Sorumlusu Necati AK ve Beykoz Belediyesi meclis üyesi Özkan Ayduğan, Kültür ve Turizm Bakanlığı müşaviri Muharrem Ergül’ün de aralarında olduğu bir heyetle B

Kendilerine yapılan ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade eden Mesudiye Dernek Başkanı Fazlı Çoşkun, ziyarete iş saati olması nedeniyle beklenen ilgiyi sağlayamadıklarından yakınarak, az sayıda da olsa katılanlara teşekkür ettiğini söyledi.

Konuşmasında kendisinden ve partisinden söz eden AK Parti milletvekili adayı Alican Taşçı, 1957 yılında samsun da doğduğunu ve Ege Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun olduktan sonra İngiltere ve ABD’de eğitim aldığını söyledi.

2000 kadar Osmanlı Bankası şubeler koordinatörü olarak çalıştığını ve şu anda özel bir şirketin genel koordinatörü olduğunu çalıştığını ifade eden, Alican Taşçı, ABD’den ise şeffaf ve dürüst bir ülke olarak söz etti.

ABD’nin özgür bir ülke olduğunu da söyleyen Taşçı, Türkiye de bu özgürlük ve şeffaflığı AK parti’nin sağladığını söyledi. 8 yıllık AK Parti iktidarında Türkiye’de çok şeyin değiştiğini de ifade eden Alican Taşçı, işsizliğin çözümünüm büyümek olduğunu kaydetti.

“Ekonomiyi büyülteceksin ki işsizlik çözülebilsin… AK Parti icraatlarının tam 400 sayfada özetlenmiş bir kitapçıkta toplanmış… Buda Türkiye’nin ne kadar büyüdüğünü gösteriyor” şeklinde konuşan Taşçı, Türkiye o kadar gelişti ki, artık yurt dışından alınan askeri araçlar Türkiye’de üretilebiliyor… Türkiye bir insansız hava uçağı üretebiliyor, tankta üretecek” dedi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: AK Parti, Alican Taşçı

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"