Siyaset

AK Parti’ye haksız rekabet sitemi

AK Parti’ye haksız rekabet sitemi
2014.08.12 00:00
| | |
6911

AK Parti İlçe Yöneticileri ve milletvekili adayları, Beykoz Pazarcılar Derneği’ni ziyaret ettiler. Beykoz Pazarcılar Derneği ziyaretine, AK Parti İstanbul 1. Bölge milletvekili adayları Osman Boyraz ve Hakkı Şanlı katıldı.

Pazarcılar Dernek Başkanı Mehmet Demir ve Dernek Yöneticileri tarafından karşılanan AK Partililer kendilerini tanıtarak 12 Haziran 2011 Seçimleri için destek istediler.

Marketler haksız rekabette bulunuyor

Dernek Başkanı Mehmet Demir yaptığı konuşmada; “hiçbir sıkıntımız yok, bütün siyasi partilere kapımız açık. Herkesi davet ediyoruz. Eskiden bakkal amcalarımız vardı, fakat şimdi büyük marketler açılıyor. Marketler bizlere karşı haksız rekabette bulunuyor. Bu konular çok sık gündeme geldi. Marketler pazarcıları rakip görüyorlar. Aldıkları malları aşağı fiyattan satıyorlar diğer günlerde 3’e katlayarak haksız kazançlar sağlıyorlar. Ankara’ya giden büyüklerimizden, vekillerimizden bu konuyla ilgili beklentilerimiz var.” dedi.

AK Parti 1. Bölge 12. sıra milletvekili adayı Osman Boyraz, “hangi kesiminden olursa olsun, dertleriyle dertlenmek birinci vazifemizdir. Halkın her söylediği şikayet bir fırsattır mantığı ile yaklaşıyoruz sorunlarınızı dinlemek için geldik, sadece selam verip gitmek için değil” ifadelerini kullanarak, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın, “çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacaksınız. Milletin huzuruna gideceksiniz, millet varsa siz varsınız, millet yoksa hiçbir anlamı yok” ifadelerini hatırlattı.

Bir diğer aday olan Hakkı Şanlı’da, 1954 tarihinde Manisa da doğduğunu ve Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduğunu kaydederek, AK Parti İstanbul Üsküdar İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği yaptığını belirtti.

AK Partililer, Beykoz Pazarcılar derneği’ni ziyaretlerinin ardından Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’inde katılımıyla Paşabahçe esnafını ziyaret ederek, 12 Haziran 2011 günü yapılacak olan Milletvekili Genel seçimleri için destek istediler.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: AK Parti, Pazarcılar, Mehmet Demir

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"