AK Parti teşkilatını buluşturan nişan

  • 0
  • 10577

AK Parti Beykoz Kadın Kolları Başkanı Sevim Gülşen’in kızı Esma Gülşen, Kavacık Salon Talia’da düzenlenen törenle Halil Özyılmaz ile nişanlandı..

Nişan törenine AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve eşlerinin yanı sıra AK İlçe teşkilatından da oldukça yoğun katılım oldu.

Çiftlerin salona gelmesiyle, Dost Beykoz yazarı Raif Öztürk’ün de aralarında bulunduğu isimlerin Kuran-ı Kerim’den kısa süreler okumasıyla başlayan nişan töreninde çiftler için dua edildi.

Duanın ardından programın en heyecanlı anı başladı. Çiftler yüzüklerinin takılması için davetlilerin karşısına çıktı… Çiftin yüzüklerini takmak üzere Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek sahneye davet edildi.

Yüzükleri takan Başkan Çelibilek, “makas kesmiyor” şeklinde espri yaparak, çiftlerin nişan kurdelesini AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer’in kesmesini istedi. Nişan kurdelesini kesen Adem Sefer, çiftlere mutluluklar dilediğini ifade etti.

Nişanlı çiftler daha sonra pasta keserek birbirlerine ikramda bulundu… Kızını hayat hazırlamanın heyecanını yaşayan AK Parti Kadın Kolları Başkanı Sevim Gülşen, Dost Beykoz’a yapmış olduğu değerlendirmede, aile içinde yaşanan bu tarz olayların insanları hüzünlendirdiğini ve dostlar olarak bildiğiniz, inandığınız insanları yanınızda görmenin ayrı bir mutluluk olduğunu dile getirdi.

Konuklarına ve nişan törenine katılamayarak, çeşitli iletişim araçlarıyla, gerek mesaj gerekse çelenk gönderen sevenlerine de teşekkürlerini ileten Sevim Gülşen, “Allah (cc) herkesin mutluluğunu daim etsin, herkese çocuklarının ve sevdiklerini mürüvvetini göstersin”dedi.

Daha sonra ise konuklar çiftlere hediyelerini takdim etti…

Haber Merkezi

Pembe Ev Kavacık Gençlik Şenliği
Önceki Pembe Ev Kavacık Gençlik Şenliği
İshaklı hazırlık maçında Anadoluhisarı ile berabere kaldı
Sonraki İshaklı hazırlık maçında Anadoluhisarı ile berabere kaldı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz