AK Parti Teşkilatı’nın 11. Yıl iftarı

  • 2014.08.29 00:00
  • Güncelleme: 15.08.2012 00:11
  • Okunma: 5977 kez
  • Yorum: 0
14 Ağustos 2001’de kurulan AK Parti’nin Beykoz İlçe Teşkilatları 14 Ağustos 2012’de İBB Koru Tesisleri’ndeki iftar yemeğiyle partilerinin kuruluşunun on birinci yılını kutladılar.
AK Parti Teşkilatı’nın 11. Yıl iftarı

Tesislerin üç salonunu da hınca hınç dolduran AK Partililerin coşkusu dikkati çekerken, AK Parti Kurucu İlçe Başkanı Dr. Ahmet Hulusi Batu’da yemeğe katılanlar arasındaydı.

AK Partililere, sebze çorbası, kuzu tandır, pilav ve güllaç ikram denilen iftar yemeğinin açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Adem Sefer, bunun bir vefa iftarı olduğunu ifade ederek, partililerin Kadir Gecesi’ni tebrik etti.

Dünyada Müslüman oldukları için eziyet görenler olduğunu ifade ederek, “Allah onların yardımcısı olsun” şeklinde konuşan Adem Sefer, “Partimiz on bir yıl önce kuruldu. Dördüncü kongremizi yaptık. Yenilenen kadrolarımız büyük bir başarı ile yoluna devam ediyor. İnşallah bu yükseliş devam eder. Önümüzde bir bayram var. Rabbim, inşallah, hepimizi bu güzel bayrama neşe ve mutluluk içinde kavuşturur. Ben hepinizin yaşamını, bayram şenliğinde geçirmenizi diliyorum” dedi.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’te yemekte yaptığı konuşmada, AK Parti’nin 14 Ağustos 2001 de kurulduğunu ifade ederek, “Bu gün itibariyle on bir yıl oldu. Kurulduğumuz günlerde bizi ciddiye almayarak hayat hakkı vermeyiz demişlerdi. Önceki kurulan partiler gibi kapatırız, yok ederiz düşüncesiyle hareket ettiler. Ama olmadı. On bir yıldır devamlı gelişerek, yükselerek büyüdük. Partimizin arkasında halk gücü var. Halka arkamızı dönmeyeceğimize göre bu güç devam edecektir.”

Televizyonlar gerçekleri gösteriyor

Televizyon programlarının yaşanan gerçekleri gösterdiğini ifade eden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Yücel Çelikbilek, “Dünyaya yardım ediyoruz. Etmeye de devam edeceğiz. Ben inanıyorum ki hepiniz çok heyecanlısınız. Bu mübarek akşamda dualarınızı bizden esirgemeyin. Şu an burada yaklaşık 800 kişi var. Hep birlikte Arakan’a yardım için mesaj yollayalım. Yollayalım ki onlarda rahat bir nefes alsın. Türkiye’nin her yerinde AK Partinin iftarı var. AK Parti’nin devamı için çalışmalara devam edelim. Mübarek kadir geceniz kutlu olsun.” dedi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz