AK Parti’nin gurur gecesi

  • 0
  • 18366
AK Parti’nin gurur gecesi
AK Parti’nin gurur gecesi
AK Parti’nin gurur gecesi
AK Parti’nin gurur gecesi
AK Parti’nin gurur gecesi
AK Parti’nin gurur gecesi
AK Parti’nin gurur gecesi
AK Parti’nin gurur gecesi
AK Parti’nin gurur gecesi
AK Parti’nin gurur gecesi
AK Parti’nin gurur gecesi
AK Parti’nin gurur gecesi

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı 30 Mart 2014 Yerel Seçimleri için yarışan 12 aday adayını teşkilatın karşısına çıkardı.

İBB Beykoz Koru Tesisleri’nde yapılan geceye 12 Belediye Başkan aday adayı ve 100’e yakın Meclis üyesi aday adayı katıldı. 1200 teşkilat mensubunun takip ettiği gecede konuşan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, birlik beraberlik mesajları verdi.

Katılımcılar son derece özenle dinlediği Adem Sefer, AK Parti belediyeciliğinin Beykoz’da 2004 yılında başladığını ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye’yi dönüştürdüğü gibi kendilerinin de Beykoz’u çok farklı noktalara getirdiklerini söyledi.



Beykoz’un sorunları tek tek çözülüyor

“Beykoz’un yıllardır devam eden sıkıntılarını tek tek çözerek, hamdolsun en son mülkiyetle ilgili problemleri de çözüm yolunda belirli bir noktaya getirdik”
 şeklinde konuşan Adem Sefer, “2014 yılında alınacak zaferle Allah’ın izniyle çözüm yolunda başlayan süreci tamamlayacağız” dedi.

Meclis üyeliği başvuru süresi 1 Aralık

Demokrasinin gereği olan aday adaylık sürecinin sürdüğünü, Belediye Başkan aday adaylığı sürecinin sonlandığını fakat meclis üyesi aday adaylık sürecinin devam ettiğini hatırlatan Sefer, 12 tane birbirinden değerli insanın bu yarışa dâhil olduğunu dile getirdi.



AK Parti’de kimse kimseden üstün değil!

Kimsenin kimseden üstün olmadığını, bunun bir bayrak yarışı olduğunu ifade eden Başkan Sefer,  “ben inanıyorum ki aday adaylarımızın hepinin gönlünden geçen bu bayrağı daha yukarılara taşımak… Bunun için aday oldular. Bizde teşkilatlar olarak bu arkadaşlarımızdan nasip olacak biriyle yarışa girecek ve onun arkasında sonuna kadar mücadele edeceğiz.” dedi.

Bir Başkan 31 Meclis üyesi olacak

Tüm aday adaylarını medeni cesaretleri nedeniyle tebrik ettiğini söyleyen Başkan Adem Sefer, “sonuçta bir belediye başkanı ve 31 meclis üyesi adayı olacak… Bu listelerde olan olmayan herkes vebal altındadır. Asil AK Partilik; Belediye Başkan adayının teke düştüğü, meclis üyesi sayısının 31’de sınırla kaldığı süreçten sonra, aday adayı olup da bizlerle beraber mücadele edecek olan arkadaşlar için olacak” dedi.



Konuşması sık sık alkışlarla kesildi

Konuşması sık sık alkışlara kesilen İlçe Başkanı Adem Sefer, “ben inanıyorum ki kardeşlerimizin hepsi makam mevki için değil Beykoz halkı için mücadele edecekler… Beykoz’un AK Parti’ye ihtiyacı bar, eğer bunda bir aksaklık olursa öncelikle teşkilat olarak bizler bizlerle beraber davaya hizmet edenlerin eksikliğidir” diye konuştu.

Beykoz halkına müteşekkiriz

Adem Sefer, konuşmasının sonunda Beykoz halkının kendilerine her zaman destek verdiğini ve bu nedenle Beykoz halkına müteşekkir olduklarını söyledi.

Sefer’in ardından konuşan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, girmiş olduğu her seçimi kazandığını söylediği İlçe Başkanı Adem Sefer’i tebrik ettiğini kaydetti. Ev sahibi konumuyla kendisine söz hakkı verildiğini aslında bunun doğru olmadığı ve o nedenle kısa konuşacağını kaydeden Başkan ÇelikbilekAK Parti Beykoz Belediye Başkan aday adaylarının isimlerini tek tek sayarak onları tebrik ederken, katımcılardan da onları alkışlamalarını istedi.


Aday adaylarını tek tek alkışlattı

İsimlerini saydığı aday adaylarıyla ilgili kardeşlik ve samimiyet duygularını dile getiren Başkan Çelikbilek, Beykoz halkının sorumluluğunu hep birlikte taşıdıklarını ve ellerini hep birlikte taşın altına koyduklarını kaydetti. “Aday adaylarımız özel bir gayretle özel mücadele ortaya koyuyorlar. İnsanların; ‘siyaset zordur, ne işim var” dediği bir dönemde, bu kardeşlerimiz; ‘  diyerek, Beykoz’u daha ileriye taşımak istedikleri için bu işe talip olmuşlar. Bundan doğal ne olabilir ki” şeklinde konuşan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, “ben bu arkadaşlarımın hepsine teşekkür ediyorum” dedi.



AK Parti’nin farklı bir misyonu var

AK Parti’nin farklı bir misyonu olduğunu ve başkalarıyla mukayese edilemeyeceğini dile getiren Çelikbilek, diğer siyasi partilerin geldikten bir dönem sonra hemen eforlarını kaybettiklerini, “fakat AK Parti bugün dünden daha genç ve daha cesurdur” dedi.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz’un her dönem AK Parti’ye ihtiyacı olduğunun altını çizdi.



İsimleri söylendi, özgeçmişleri okundu

Konuşmaların ardından; 30 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdari Seçimleri’nde, Beykoz Belediye Başkanlığı AK Parti aday adayı olan; Kemal Kaya, Hasan Karakaya, Yücel Çelikbilek, Dr. Ahmet Batu, Mustafa Tahmaz, Reşat Bahçeevli, Ali Bilir, Burhan Güner, Yüksel Baki, Metin Torun, Çetin Kutuoğlu ve Muharrem Ergül'ün isimleri isimleri tek tek anons edilerek, özgeçmişleri sinevizyona yansıtırken, meclis üyesi aday adayları da aynı şekilde AK Parti Teşkilatı’na tanıtıldı.



Renkli görüntülerin yaşandığı üç saatlik programda, AK Parti içindeki dayanışma ruhunun her geçen gün artış gösterdiği gözlenirken, parti içinde heyecanın gittikçe artması dikkatleri çekti.

Programın sonunda İlçe Başkanı Adam Sefer, çıkış kapısında tüm konuklarının ellerini sıkarak onları uğurladı.

AK Parti Beykoz Meclis üyesi aday adayı listesi
Önceki AK Parti Beykoz Meclis üyesi aday adayı listesi
SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi
Sonraki SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi