Siyaset

AK Parti'li Meclis Üyeleri kapı kapı dolaşıyor

AK Parti'li Meclis Üyeleri kapı kapı dolaşıyor
20.10.2015 15:53
| | |
6101

Beykoz Belediyesi'nin AK Partili Meclis Üyeleri, seçim çalışmalarında partilerine destek vermek amacıyla özel ve kamu kuruluşlarına ziyaretler gerçekleştiriyor.

AK Partili Meclis Üyeleri, seçim çalışmalarında partilerine destek vermek için protokol ziyaretleri gerçekleştirdi.

Türkiye'de 1 Kasım 2015 tarihinde gerçekleştirilecek Genel Seçimlere, il ve ilçe bazında siyasi partiler hazırlık yaparken, Meclis Üyeleri de bu sırada partilerine destek vermeye devam ediyor. Beykoz'da da AK Partili Meclis Üyeleri, protokol ziyaretleri gerçekleştirerek, partilerine seçim için destek verdi. Beykoz Belediye Başkanvekili Manolya Demirören Tekin'in himayesinde kamu kurumlarını ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret eden Meclis Üyeleri, hem sohbet etti hem de AK Parti'nin Beykoz'daki vitrini olarak boy gösterdi.

Beykoz Belediye Meclisi'nin AK Partili Meclis Üyeleri, Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı'yı makamında ziyaret etti ve yeni göreve başlaması dolayısıyla, Katırcı’ya ‘Hoşgeldiniz’ dileklerini sundu. Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı ise ilçedeki tüm siyasi partilerin, devletin bekası için önemli bir görev yürüttüklerini kaydederek, AK Partili Meclis Üyeleri'ne ziyaretleri dolayısıyla teşekkür etti ve ilçedeki çalışmalarında başarılar diledi.

‘AK Partili Meclis Üyeleri, Dialife Diyaliz Merkezi’nde hastaları da ziyaret etti ve onlara karanfil dağıtarak, geçmiş olsun dileklerini sundu’

AK Partili Meclis Üyeleri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay'ı ve Beykoz Cumhuriyet Başsavcısı İdris Taştan'ı da makamında ziyaret ederek, çalışmalarında başarılar diledi. Meclis Üyeleri ayrıca Paşabahçe Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Süleyman Erdoğdu'yu FSM Hastanesi Genel Koordinatörü Dr. Mehmet YıldırımMedistate Başhekimi Prof. Dr. Oya Gökmen'i ve Beykoz Dialife Diyaliz Merkezi'nden Dr. Yurgör Yaylı ile Başhemşire Selda Selimoğlu'yla bir araya geldi. AK Partili Meclis Üyeleri, Dialife Diyaliz Merkezi'ni ziyaretinde hastalara da uğradı ve onlarla bir süre sohbet ederek, karanfil dağıttı; geçmiş olsun dileklerini sundu.

Beykoz'daki sivil toplum kuruluşlarını da ziyaret eden AK Partili Meclis Üyeleri, TOFD Beykoz Şubesi'ne giderek Başkan Saniye Efe ile bir araya geldi. Meclis Üyeleri ayrıca BEYMEZ Derneği'nden Başkan Adem Öztürk'ü de ziyaret etti ve Meclis'in eski günlerine dair keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, AK Parti, Meclis Üyeleri, Zİyaret

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"