Siyaset

AK Parti kabına sığamadı

AK Parti kabına sığamadı
2014.08.31 00:00
| | |
4117

AK Parti Beykoz İlçe Yönetimi, üye sayısı 40 bine yaklaşınca yeni bir binaya yerleşme kararı aldı. Yaklaşık 4 aydır AK Parti Ekonomi Birim Başkanı Şevki Kazancı'nın öncülüğünde gerçekleştirilen yeni bina tadilatında son aşama da geçilirken, parti tüm

Konferans ve seminerlerde artık daha kalabalık bir gruba hizmet edebileceklerini söyleyen AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, yeni yerleşim yerinin tüm partililer ve Beykoz Halkı'na hayırlı olmasını temenni ettiğini belirtti. AK Parti Beykoz Kadın Kolları'nın Beykozlu Hanımları daha ferah bir salonda ağırlayacağını anlatan Başkan Sefer, Gençlik Kolları'nın da daha uzun süre birlikte vakit geçirebileceklerini ifade etti. Yeni binalarındaki güzel ortamı görmek için tüm Beykozluları ilçe teşkilatını ziyaret etmeye davet eden AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, vatandaşların ille de AK Partili olması gerekmediğinin altını çizdi."Her düşünceden ve her görüşten insanlarla tanışmak ve onlarla fikir alış-verişinde bulunmak istiyoruz" diyen Başkan Adem Sefer, Ak kapıların ülkedeki herkese açık olduğunu söyledi.

Adem Sefer özetle şu açıklamayı yaptı:

"Gelen her konuk bizim gönül misafirimizdir. Bizler onların hizmetkârıyız. Güzel Beykoz'umuzu tümüyle kucaklıyoruz. Hangi dilden, hangi renkten, hangi düşünceden ve hangi görüşten olursa olsun tüm Beykoz Halkı'nı yeni yerimize davet ediyoruz. Geliniz ve bize eleştirilerinizi anlatınız. Geliniz, haklarınızla ilgili bilgi alınız. Geliniz, bu sıcak ortamda sevgiyle demlenen bir bardak çayımızı bizimle paylaşınız."

Öte yandan AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı’nın yeni adresinin şu şekilde olduğu bildirildi:

Öztürk Sokak NO: 4 Çubuklu/Beykoz

Anahtar Kelimeler: Adem Sefer, Beykoz, Çubuklu, Kavacık, AK Parti

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"