AK Parti İl Başkanı Şenocak Beykoz'u ziyaret etti

  • Güncelleme: 16.02.2020 20:21
  • Okunma: 9886 kez
  • Yorum: 0
AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, partisinin Beykoz İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Başkan Şenocak'ı İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç karşıladı.
AK Parti İl Başkanı Şenocak Beykoz'u ziyaret etti

AK Parti'nin Kavacık'taki İlçe Başkanlık binasına bir ziyaret gerçekleştiren İl Başkanı Bayram Şenocak, yeni yapılanmayla ilgili bilgi aldı. Beykoz Kavacık'taki ilçe binasına gelişinde İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf ve Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker tarafından karşılanan AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, kısa bir değerlendirme konuşması yaptı.

İlk etapta İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç'ın Başkanlık makamında bir süre dinlenen Şenocak, burada Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve Hanefi Dilmaç ile bir durum değerlendirmesi yaptı.

Önümüzdeki yerel seçimlere de değinen Bayram Şenocak, zaten seçime hazır olan teşkilatların stratejilerini belirlemesini istedi. Yerel Seçimlerde İl Başkanlığı'nın sıkı bir çalışma programı uygulayacağını söyleyen Bayram Şenocak, Beykoz mahalle teşkilatlarında mesaiye tabi olduğu için zorunlu olarak yapılan değişimle ilgili de İlçe Başkanı Dilmaç'tan bilgi aldı.

Yeni arkadaşların sorumluluklarının büyük olduğunu söyleyen Bayram Şenocak, yerel seçimlerde meydana gelecek en ufak bir rehavetin faturasının ağır olacağını, bu faturayı sadece kendilerinin değil, tüm Türkiye'nin ödemek zorunda kalabileceğini kaydetti.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'inde hazır bulunduğu ziyarette, Başkan Çelikbilek, İl Başkanı Şenocak'ı Beykoz Belediyesi'ne davet etti.

AK Parti İl Başkanı Şenocak Beykoz Belediyesini de ziyaret etti 

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak Beykoz Belediyesi’ni ziyaret etti.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek tarafından ağırlanan Bayram Şenocak’a ilçeye dair hizmet ve yatırımları içeren bir sunum yapıldı ve çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.  

Ziyarette AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, AK Parti ilçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker ile Beykoz Belediyesi başkan yardımcıları hazır bulundu.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ziyareti için Bayram Şenocak’a teşekkür ederek bir hediye takdim etti. Başkan Şenocak da ilçeye yapılan başarılı hizmetlerin devamını diledi.

Bayram Şenocak, sunumun ardından “Sıfır Atık Projesi”nin yürütüldüğü belediye yemekhanesi ile yakında hizmete açılacak olan Beykoz Belediyesi Meclis Binası’nda incelemeler yaptı.

Haber Merkezi