AK Parti İl Başkanı Beykoz’da üye taraması yaptı

  • 20.05.2018 18:37
  • Güncelleme: 20.05.2018 18:42
  • Okunma: 8275 kez
  • Yorum: 0
AK Parti Beykoz genelinde üye taramalarına başladı. İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak Çubuklu’da üye taraması yaptı.
AK Parti İl Başkanı Beykoz’da üye taraması yaptı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Beykoz İlçe Teşkilatı 24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimleri öncesi üye taramalarına başladı. Beykoz’da yapılan üye tarama ve ziyaret çalışmalarına İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak’ta katıldı.

Çubuklu Mahallesi’nde, Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç ile birlikte üye taraması yapan İl Başkanı Bayram Şenocak, eline verilen listede yer alana adrese giderek aileyi ziyaret etti. Aile ile kısa süreli sohbet eden Şenocak, AK Parti üyesi ailenin seçimlere yönelik ne düşündüğünü sordu. AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, gün boyu Çubuklu’da üye taraması ve esnaf ziyareti yaptı. Beykoz halkı İl başkanı Bayram Şenocak’a ilgisiz kalmadı.

Beykoz’un 40 mahallesinde aynı anda üye taramalarını başlatan AK Parti Beykoz İlçe Yönetimi, her mahalle için ayır bir ekip oluşturdu. Yaklaşık 10 gün içinde bitirilmesi planlanan üye taramalarının sonuçları iletişim yoluyla da takip ediliyor.

İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, Beykoz’da AK Parti üyesi bütün ailelerini kapılarını çalarak, hal hatır soracaklarını söylüyor.

Hanefi Dilmaç, “bizler bu seçimlerin ve AK Parti’nin seçimlerinden zaferle çıkmasının ülkemiz için ne büyük bir önem taşıdığını biliyoruz. Bu seçimler, ya yıllarca verilen mücadeleden elde edilen kazanımların riske girmesini ya da ülkemizin ulaştığı bağımsızlık seviyesinin yükselmesini oylama seçimidir.” dedi.

“Bu seçim,  Türkiye’nin 21. Yüzyılda duracağı noktanın belirleneceği bir seçimdir. Onun için üyelerimizin kapılarını çalıyor, hem hal hatır soruyor, hem de bu hassasiyetleri anlatıyoruz” şeklinde konuşan Hanefi Dilmaç, “AK Parti Beykoz’da da birçok kronik sorunu çözmüştür. Bundan sonrasında da en az bundan öncesinde olduğu kadar büyük sorunların üstesinden gelinecektir. Bizim derdimiz istikrarın getirdiği olanaklardan Beykoz’un en üst seviyede yararlanmasını sağlamaktır” dedi.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak’a Çubuklu’da yapmış olduğu üye taraması sırasında, İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, Meclis Üyesi Gül Biçer ve AK parti Çubuklu Mahalle Yöneticileri eşlik etti.

Haber Merkezi