AK Parti gençliğinde düğün heyecanı

  • Güncelleme: 30.04.2018 18:03
  • Okunma: 9757 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediyesinin Meclis Üyelerinden Yılmaz Özdemir'in oğlu Burak Özdemir, Çavuşbaşı Kasrı'nda yapılan törenle dünya evine girdi.
AK Parti gençliğinde düğün heyecanı

Beykoz Belediyesi'nin AK Partili Meclis Üyesi Yılmaz Özdemir'in oğlu AK Parti Beykoz Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Burak Özdemir, Çavuşbaşı Kasrı'nda düzenlenen düğün töreniyle birlikte Elvan Çertez ile hayatını birleştirdi.

Yaklaşık 700 davetlinin katıldığı düğün törenine Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Başkan Yardımcıları, AK Parti Beykoz Eski İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker, Meclis Üyeleri, partililer, gelin ve damat tarafının arkadaşları, dostları katıldı.

Elvan - Burak çiftinin nikah törenini gerçekleştiren Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, hayırlı olmasını dileyerek, bir ömür mutluluk diledi.

Çiftin nikah şahitliklerini ise İsa Sucuoğlu, Meclis Üyesi Muharrem Kaşıtoğlu, AK Parti İstanbul Yönetim Kurulu Üyesi Sadettin Çay, Mustafa Gürkan, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker yaptı.

Düğün konseptinde ise TRT'nin sevilen dizilerinden Diriliş Ertuğrul'dan esinlenildi. Dizideki geleneksel kıyafetlerin kullanıldığı bir gösteri yapıldı ve Elvan-Burak çiftinin nikah akdi gerçekleştirilerek kılıç-kalkan oynandı.

Bir sonraki bölümde ise lise eğitimi sırasında tanışan çiftin dünden bugüne ve evlilik teklifinin de yer aldığı kısa video klip kurulan dev ekranlara yansıtıldı.

Yaklaşık dört saat süren düğün töreninin ardından AK Parti Beykoz Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Burak Özdemir, kendisini kırmayarak düğün törenine katılan misafirlere güzel dilek ve temennileri için teşekkür etti.

Damat Özdemir'in babası Yılmaz Özdemir ise davete katılan bütün misafirleriyle yakından ilgilenerek, tebrikleri kabul etti.

Cemile-Yılmaz Özdemir'in oğlu Burak Özdemir ve Lütfiye-Ömer Çertez'in kızı Elvan Özdemir'in Çavuşbaşı Kasrı'ndaki düğün törenine katılamayan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç ise çelenk göndererek genç çifti tebrik etti.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz