Siyaset

AK Parti gençliği kapı kapı geziyor

AK Parti gençliği kapı kapı geziyor
2014.09.02 00:00
| | |
4958

30 Mart 2014 Yerel Seçimleri’ne az bir süre kala AK Parti Beykoz Gençlik Kolları çalışmalarını hızlandırdı.

Beykoz’da oy kullanacak genç seçmenlerin ziyaretlerine başlayan AK Parti Gençlik Kolları, bütün birimleriyle birlikte ziyaretlerine başladı. Gümüşsuyu ve Çubuklu Mahalleleri’nden start alan seçmen ziyaretleri gün boyunca devam etti. 

30 Mart sabahı ilk kez oy kullanacak olan genç seçmenler evlerinde ziyaret edilerek, AK Parti ve hükümet icraatları anlatılırken, mülkiyet problemi olan bölgelerde ise Beykoz Belediyesi’nin konuya ilişkin çalışmalarıyla ilgili bilgiler veriliyor. 

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın selamıyla kapılar 30 Mart sabahına kadar çalınmaya devam edilecek. AK Parti Gençlik Kolları ilk kez 30 Mart Seçimleri’nde oy kullanacak binlerce gencin evine giderek, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın selamının yanı sıra, AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Giyasettin Gergin’in gençlere yönelik yazdığı mektubu iletecekler. 

Oldukça dinamik ve heyecanlı bir kadroya sahip olduklarını söyleyen AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sağlam ise, çalışmaları klasik siyasi anlayıştan uzak ciddi bir şekilde sürdürdüklerini ifade ederek, 40 kişilik kadroyu iki kişiden oluşan gruplara ayırarak ev ziyaretlerine seçim gününe kadar devam edeceklerini söyledi. 

“Yaptığımız ziyaretlerin öncelikli amacı, ilk başta genç seçmenlerimizi tanımak ve onlara varlığımızdan bahsetmek” şeklinde konuşan Başkan Sağlam, “Gençlerimize Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını ve İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanımız Giyaseddin Gergin’in gençlerimize birtakım mesajlar verdiği mektubu ulaştırıyoruz” dedi.

Çalışmaların seçim gününe kadar devam edeceğini yineleyen Başkan Sağlam, “yaptığımız ziyaretlerde bir diğer amacımız sadece gençlerimizin oylarını almak değil, onları kendi bünyemize katmaktır… Beykoz’umuzun bütün mahalle ve köylerini dolaşacağız. Çok çalışacağız, yorulacağız fakat pes etmeyeceğiz” ifadelerine yer verdi. 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Fatih Sağlam, Ev Ziyareti, Genç Seçmen, Gençlik Kolları, AK Parti

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"