AK Parti Gençliği Erdoğan için yollarda

  • Güncelleme: 07.08.2014 00:11
  • Okunma: 6564 kez
  • Yorum: 0
AK Parti Gençlik Kolları Beykoz İlçe Teşkilatı Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan'a destek yürüyüşü düzenledi...
AK Parti Gençliği Erdoğan için yollarda

Yürüyüşe Erdoğan'a destek veren çok sayıda gönüllü katılırken, "Erdoğan Varsa Bende Varım" kampanyası kapsamında Erdoğan'ın bağış hesabına para yatırarak verilen destekle yetinilmedi.

Üzerlerine Erdoğan tişörtü giyerek yollara düşen 100 kişilik ekip Paşabahçe Meydanı'nda buluştu. Paşabahçe Meydanı, Paşabahçe İskele ve Paşabahçe’den Sultaniye Parkı’na kadar olan yolda vatandaşlarla buluşarak Cumhurbaşkanı adayları Recep Tayyip Erdoğan için destek isteyen Erdoğan Gönüllüleri, 10 Ağustos'un Türkiye'de tarihi bir gün olacağını, bu günün şahitleri olmak ve bizzat Türk siyaset tarihinde çok önemli olan Cumhurbaşkanı'nın ilk kez halk tarafından seçildiği seçim çalışmalarında bizzat görev almanın mutluluğu içinde olduklarını söylediler.

Vatandaşların yoğun ilgisinden oldukça memnun olduklarını ifade eden AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sağlam, "Erdoğan Varsa Bende Varım’ kampanyası başladığından beri bütün arkadaşlarımızla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu bizim aslında Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a olan ‘vefa’ borcumuzdur. Onun için yorulmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz. 10 Ağustos günü Beykoz halkı da Başbakanımızın arkasında durarak büyük bir demokrasi zaferine imza atacağına inanıyorum" dedi.

Yapılan açıklamanın ardından son olarak Dedeoğlu Parkı’nda ki vatandaşları ziyaret eden Erdoğan Gönüllüleri yapılan saha çalışmasının ardından hatıra fotoğrafı çektirdi.

Üç gün sürecek olan programın bir sonra ki aşamalarını şu şekilde olacağı bildirildi:

7 Ağustos: Ortaçeşme – Belediye Önü

8 Ağustos: Rüzgarlıbahçe - Otağtepe

Haber Merkezi