AK Parti gençlerin peşinde

  • 0
  • 7209
AK Parti gençlerin peşinde
AK Parti gençlerin peşinde
AK Parti gençlerin peşinde
AK Parti gençlerin peşinde
AK Parti gençlerin peşinde
AK Parti gençlerin peşinde
AK Parti gençlerin peşinde
AK Parti gençlerin peşinde
AK Parti gençlerin peşinde
AK Parti gençlerin peşinde

AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları, 7 Haziran’da yapılacak Milletvekili Seçimleri için elini taşın altına koydu.

AK Parti Beykoz Gençlik Kolları, çat kapı yaptığı ziyaretlerle ‘İlkler Unutulmaz’ programı adı altında Beykoz’un 45 mahallesinde ikamet eden ve 7 Haziran Seçimleri’nde ilk defa oy kullanacak 5 bin 311 genci ziyaret etti. İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen akşam yemeğinde gençlerle hasbihal etmek için bir araya gelen Gençlik Kolları gösterilen destek için teşekkür etti.

Büyük bir katılımla gerçekleştirilen programa Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Bilal Topçu, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Güler, ilçe yöneticileri ve çok sayıda partili katıldı.

Yoğun programına rağmen toplantıya katılan Belediye Başkanı Çelikbilek, gençlere öğütlerde bulunarak şunları söyledi:

Yücel Çelikbilek: “AK Parti kadroları sizin yanında olmaya devam edecektir”

Hepinize bu akşam burada olduğunuz için teşekkür ediyorum. Sizler bizim geleceğimizsiniz. Davetimizi kırmayıp icabet ettiğiniz ve gözlerinizde ki ışıltıyı bizlere gösterdiğiniz için ayrıca teşekkür ediyorum. Birçoğunuz öğrencisiniz. Ama desteklerinizi bizden eksik etmiyorsunuz. Bu yaşta doğruyu fark ederek ülkenin geleceğinin emin ellerde olduğunu bizlere gösterdiniz. Hiç merak etmeyiniz. Bizler de sizler için çalışıyoruz. Ülkemizdeki üniversite sayısını 13 yıl içinde üç katına çıkardık. Yeni yaptığımız alanlarla sizlerin önünü açmak için elimizden geleni yapıyoruz. Üniversite sınavlarında kat sayı farkını kaldırarak eğitiminiz için önünüzdeki bir engeli daha kaldırdık. Kardeşlerim! Unutmayın ki bu toprakların bizlerden sonra ki sahipleri sizlersiniz. Her biriniz okumalı, kendini yetiştirmeli ve ülkenin istikbali için söz sahibi olmalısınız. Ancak sizler bu şekilde doğru kararlar alarak ülkemizin gelişimine katkıda bulunabilir, bu topraklarda ki hâkimiyetimizi koruyabilirsiniz.

Çelikbilek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bir söylemini hatırlatarak konuşmasını şöyle sonlandırdı:Çelikbilek: “Yeni Türkiye sizlersiniz”

Gençler, ‘Yeni Türkiye’ sizlersiniz. Dik durun sıkı çalışın ki bu topraklara bu millete Hadis-i Şerif ile müjdelenmiş bu şehrin geleceğine sahip çıkın. Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi; “Gençler! Koşacaksınız koşacaksınız koşacaksınız; risk alarak koşacaksınız. Bizler mevcut kadrolarla ekip arkadaşlarımızla Cumhuriyet’in 100. Yılında 2023 hedeflerimizi gerçekleştirirken sizlerde bu kutlu şehrin 600. Fetih yıldönümünde dünya lideri olmamız için 2053’ü inşa edeceksiniz. Rabbim lütfederse sizlerden sonra gelenlerde 2071 Türkiye’sini hazırlayacaklar. Katılımlarınızdan dolayı her birinizi tek tek kucaklıyorum.

Başkan Çelikbilek’in ardından katılımcılara AK Parti icraatlarının anlatıldığı bir video izletildi. Yaklaşık on dakikalık sunumun ardından Milletvekili Adayı Bilal Topçu kürsüye davet edilerek şöyle konuştu:

Bilal Topçu: “Daha çok çalışmamız gerektiğini fark ettik”

İlk siyasete niyetlendiğimizde bizler sizler gibi böyle davet edildiği zaman giderdik. Sonra bu işin böyle olmayacağını söz sahibi olmak için daha çok çalışmamız gerektiğini fark ettik. Daha çok çalışmaya başladık ve bugün burada sizlere hitap ediyoruz. Gün gelecek sizlerde bugün sizin oturduğunuz masalarda oturan kardeşlerimize hitap edeceksiniz. Çalışmayı asla ihmal etmemeliyiz. Gece gündüz ne zaman boş olursak ülke için vatan için bir şeyler üretmeliyiz. Niyetimiz samimi olduktan sonra hiçbir şüpheniz olmasın ki Rabbim fikirlerinizi gerçekleştirmek için sizlere mutlaka bir gün fırsat verecektir.

Son olarak programın kapanış konuşmasını İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Güler gerçekleştirdi. Güler, “Her şeyden önce gönüllerimiz bir olmalı” diyerek şunları kaydetti:

Mehmet Güler: “Yanlışa asla müsaade etmeyeceğiz”

Bugüne kadar sizlerde dâhil olmak üzere ilçemizde ilk defa oy kullanacak 5 bin 152 kardeşimizi ziyaret ettik. Bu akşam da burada sizlerle bir araya gelerek destekleriniz için teşekkür etmek istedik. Bizler daima sizler için birbirimiz için varız. Belediye Başkanımızın da konuşmasında bahsettiği gibi bu ülkenin geleceği bizler olacağız. Bizler bu partinin bu ülkenin vicdanıyız. Her şeyden önce gönüllerimiz ve isteklerimiz bir olmalı. Bu topraklar üzerinde hiçbir zaman yanlışa müsaade etmeyeceğiz. Her zaman Hakk yolunda doğru yolda yürümeliyiz. Bir gün gelecek Cumhurbaşkanı, Başbakan veya Bakan olacağız. İşte nasıl bugün AK Parti’yi seçerek doğruyu seçtiysek, yarında belli yerlerde söz sahibi olduğumuz zaman yine aynı şekilde doğru yolda devam etmeliyiz. Benim sizlere tek nasihatim tek tavsiyem budur.

Haber Merkezi

Beykozlu Kastamonulular, CHP adayı Adıgüzel'i ağırladı
Önceki Beykozlu Kastamonulular, CHP adayı Adıgüzel'i ağırladı
Beykoz'da vapur seferleri ikinci duyuruya kadar iptal
Sonraki Beykoz'da vapur seferleri ikinci duyuruya kadar iptal
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz