Son Dakika

AK Parti’den 30 Mart sinyali…

  • 0
  • 18551
AK Parti’den 30 Mart sinyali…
AK Parti’den 30 Mart sinyali…
AK Parti’den 30 Mart sinyali…
AK Parti’den 30 Mart sinyali…
AK Parti’den 30 Mart sinyali…

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı 30 Mart 2014 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdari Seçimlere gireceği kadroyu teşkilata tanıttı. R. Şahin Köktürk Spor Kompleksi’ndeki geceye 1500 dolayında partili katılırken, tanıtım programı adeta şölene dönüştü.

Bi’daha BEYKOZ

Türkiye’nin birçok bölgesinden insanın olduğu gecede Kemence ve davul zurna rüzgârı esti… AK Parti Adaylarının tek tek sahneye davet edilerek, özgeçmişlerin okunduğu programa eşiyle birlikte katılan AK Parti Adayı YücelÇelikbilek’e yoğun ilgi vardı.

Karadenizli sanatçı Volkan Aslan’ın konser verdiği gecede AK Partililer dakikalarcahoron oynadı. Aslan’ın konserinin ardından açılış konuşmasını yapan AK Parti SeçimKoordinasyon Merkezi Başkanı Mustafa Gürkan coşkulu bir konuşma yaparak, “30 Mart Seçimleri AK Parti’nin Beykoz’da 3. zaferi olacaktır” diye konuştu.

Konuşmasında aday adaylığı sürecine değinen Gürkan “diğer partilerde yaşanan küskünlüğü dargınlığı karışıklıkları AK Parti’de göremezler. Boşuna beklemesindeler” dedi.

Bir tane Belediye Başkan adayı ve 31 tane Meclis üyesi adayının yarışacağını vebunların tespitinden sonra zaman zaman çeşitli siyasi partilerde ayrışmalar ve kırgınlılar olduğunu dile getiren Gürkan, “AK Parti bir bütün ve kenetli bir şekilde yürüdüğü için bunları bizde olmaz” ifadelerine yer verdi.

İstiklal Mücadelesini anlatacağız…

Salondaki coşkudan yola çıkarak, Allah’ın izniyle bu iş bitmiştir” diyen Gürkan,“önümüzdeki 30 gün içinde bu aşk ve bu şevkle çalışmalara devam edeceğiz. Her gün 250 kişilik kadromuzla Beykoz’un sokaklarını, köylerini ve bütün hanelerini tek tek dolaşacağız. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı ve verdiği İstiklal Mücadelesini anlatacağız…” ifadelerini kullandı.

Provokatörlere 30 Mart akşamı cevap vereceğiz

Yücel Çelikbilek’in Başkanlığında, Beykoz Belediyesi’nin yapmış olduğu hizmetlere de değinen Gürkan, mülkiyet probleminin çözümünün Beykoz’da başlı başına bir milat olduğuna değinerek, biz çözüm ürettikçe rakiplerimiz hırçınlaşıyor. Bize karşı her türlü provokasyona başvuruyorlar. Bugün arabalarımızı kırdılar, mahallelerdeki seçim irtibat bürolarımızın camlarını sprey boyayla yazdılar. Ama biz bu tahriklere kapılmayacağız. Biz ileri, daha ileri gideceğiz ve onlara 30 Mart akşamı gereken cevabı vereceğiz” dedi.

Mustafa Gürkan’ın konuşmasının ardından Beykoz Belediyesi’nin hizmetlerini anlatan bir sinevizyon gösterimi vardı.

Alkışlar ve tezahüratlar eşliğinde kürsüye gelen AK Parti Adayı Yücel Çelikbilek, kendisine gösterilen yoğun ilgi nedeniyle konuşmasına bir süre başlayamadı.

Konuşmasında zaman zaman sert ifadeler kullan ve zaman zamanda duygulandığı gözlenen Yücel Çelikbilek, 27 Mart 2004’de yapılan yerel seçimlerin 29 Mart 2009 Seçimleri’nin ayak sesleri olduğunu, 29 Mart Seçimleri’nin hemen akabinde ise 30 Mart 2014 Seçimleri’nin ayak seslerinin duyulmaya başlandığını kaydetti.

Türkiye istikrarla büyür! Beykoz bunun farkında

“Değerli kardeşlerim. Allah'a hamdolsun. 29 Mart'ta siz bizlere destek verdiniz. Aslında 29 Mart'ın ayak sesleri, 27 Mart'ta 2004'te başlamıştı. 2004'te AK Parti iktidar olunca 29 Mart'ın da habercisi oldu. Sonra 29 Mart da 30 Mart'ın habercisi oldu. Bunu herkes böyle bilsin. 2014'ün ayak sesleri de 2019'un habercisi olacaktır.” diye konuşan Çelikbilek, “şuna inanın: Türkiye ancak istikrarla büyür. Türkiye ancak istikrarla kalkınır. Türkiye ancak güçlü ve sağlam iktidarlarla ayakta durabilir. Yoksa güçlü olmayan, iradesi olmayan bir ülkede kalkınma olmaz. Beykoz bunun farkında. Türkiye bunun farkında. İstikrarsız bir çalışma Türkiye'nin önünde büyük engel olur.” dedi.

Beykoz’un önünü açtık!..

“Değerli kardeşlerim. 2009'da burada siz bir destan yazmasaydınız, o gün elini ovuşturanlar ‘AK Parti'nin artık miadı doldu’ diyeceklerdi. Ancak vatandaş, kim ne derse desin 2009'da AK Parti'yi tercih etti. Biz 2009'dan 2014'e kadar yaptıklarımızla Beykoz'un önünü açtık. Geleciğimizle ilgili, çocuklarımızla ilgili yaşlılarımızla ilgili hizmet ettik” şeklinde konuşan Çelikbilek, “Beykoz'da 60 yıldır 70 yıldır tedirgin yaşayanlara, 'acaba gidecek miyiz?' diyenlere 'Hayır! Asla gitmeyeceksiniz! Beykozlu Beykoz'da kalacak' dedik.” ifadelerine yer verdi.

Beykoz halkı yalanlarla kandırılamayacaktır

Çelikbilek şöyle devam etti: “Şunu rahatlıkla söylüyorum ki, AK Parti'den AK Parti'nin kadrolarından başka saadet beklenecek bir yer yoktur. Bilin ki, 30 Mart 2014 seçimleri Beykozlunun burada kalmasının ötesinde daha iyi şartlarda yaşamasının en büyük habercisi olacaktır. Rabbimin izniyle 2014 ile 2019 arası AK Parti kadroları bunu size ispat edecektir. Bilsinler... Bilsinler ki, Beykoz Halkı yalanlarla kandırılmayacaktır. Beykoz Halkı çocuk değildir!”

Konuşmaların ardında Meclis üyesi adayları tek tek sahneye davet edilerek özgeçmişleri okundu. Tam bir coşkunun hakim olduğu salonda Yücel Çelikbilek eski meclis üyelerini veAK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’nde görev yapanları sahneye davet etti.

AK Parti’nin 30 Mart 2014 Seçimleri’nden sonra görev alacak muhtemel kadrosu el ele tutuşarak partilileri selamladı. Renkli görüntülerin yaşadığı gecede AK Parti kadroları ciddi bir mesaj verdi.

Bi'daha Beykoz

"Köseler benim 35 yıllık dostumdur"
Önceki "Köseler benim 35 yıllık dostumdur"
Beykoz’un bir altın kızı daha oldu… Elif Naz Soyer
Sonraki Beykoz’un bir altın kızı daha oldu… Elif Naz Soyer
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz