Siyaset

AK Parti’de son başvuru Tahmaz’dan

AK Parti’de son başvuru Tahmaz’dan
2014.09.02 00:00
| | |
7882

Video galeri

AK Parti’de Belediye Başkan aday adaylığı başvuru süresi parti içi temayüllere göre tamamlandı. Son başvuruyu ise istifa eden İBB Zabıta Dairesi eski Başkanı Mustafa Tahmaz yaptı.

2006 Yılından beri İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı olarak görev yapan Mustafa Tahmaz kalabalık bir grupla AK Parti İlçe Merkezi’nde geldi.Özellikle Giresunlu vatandaşların yoğun desteğini alan Tahmaz’ı bazı TV kanalları da takip etti. 

Cenaze nedeniyle programını değiştirmiş. 

Aslında Beykoz’a çok güzel bir tören ile gelmeyi planladıklarını fakat Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in kayınvalidesinin vefatı nedeniyle programlarını değiştirdiklerini ifade eden Tahmaz, merhume Saime Özen’e Allah’tan rahmet yakınlarına da başsağlığı diklerini iletti. 

“Bugün burada bir yarış yapıyoruz. Bu yarışın adı bildiğiniz gibi AK Parti bayrağını daha yukarılara çıkarma yarışı. Bu yarışa bende dahil oldum, çünkü bende AK Partiliyim” diyen Tahmaz, bir çok görevde bulunduğunu şimdi sıranın Beykoz’da olduğunu ve bundan sonra Beykoz için çalışacaklarını söyledi. 

20 yıllık bürokrat hayatının kendisi için referans niteliği taşıdığını söyleyen Mustafa Tahmaz’ın konuşması sık sık destekçilerinin alkışlarıyla kesildi. 

Ortak inancımız AK Parti 

AK Parti İlçe Başkanı Adem Sefer, bütün aday adayları gibi Mustafa Tahmaz’ı da tebrik ederek, yürüdüğü yolda başarılar diledi. Adem Sefer, “bugün son gün ve Mustafa Tahmaz son aday adayımızdır. Birbirinden temiz 12 arkadaşımız ile AK Parti bayrağını taşıyacağız” ifadelerine yer veren Başkan Sefer, “bundan inanın bende çok mutluyum. AK Parti Beykoz’u çok güzel yerlere getirdi” dedi. 

Beykoz’un geldiği noktanın yeterli olmadığı dile getiren Başkan Sefer, bundan sonraki dönemlerde de daha güzel çalışmalar yapacaklarını ve 12 Belediye Başkan aday adayıyla tek yumruk olup AK Parti bayrağını daha yükseklere taşıyacaklarına inandıklarını söyledi. 

Sefer, “AK Parti İlçe Binasına gelip Belediye Başkan aday adaylığı başvuru formunu veren 12 arkadaşımız ile ortak inancımız AK Parti’dir” dedi. 

Haber Merkezi 

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Mustafa Tahmaz, AK Parti, Aday adayı

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"