Siyaset

AK Parti’de kongre sonrası ilk meclis

AK Parti’de kongre sonrası ilk meclis
2014.08.28 00:00
| | |
4443

AK Parti Beykoz İlçe Danışma Meclisi toplandı… 14 Ocak 2012 günü yapılan kongre sonrası ilk kez toplanan mecliste parti içi meseleler konuşuldu.

Bölge milletvekili Muhammet Çetin ve Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in de hazır bulunduğu toplantının açılış konuşmasını yapan Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, milletin bağrından çıktığını söylediği AK Parti’nin 11 yıllık iktidarında teveccühün her geçen gün arttığını söyledi.

Türkiye’nin, Ulusal ve Uluslar arası arena da hak ettiği saygınlığı tekrar kazandığını, 2011 yılı Dünya ülkeler arası ekonomik büyüme tahminlerini alt üst ettiğini Çin den sonra en fazla büyüyen ikinci ülke olduğunu ifade eden Başkan Sefer, “AK Parti’nin başarısı, tüm teşkilatların birbirine kenetlenmesiyle ortaya çıkan bir durumdur” dedi.

14 Ağustos 2001 tarihinden bugüne kadar sahada karış karış dolaşan AK Partililerin, felsefesi ben merkezli değil, biz felsefesi ile bütünleşen anlayışın temsilcisi olduklarını belirten Adem Sefer, 2014 seçimleri için hazırlıkların başladığını ve yeni ilçe binasının kısa süre içinde faaliyete geçeceğini bunun yanında parti içi bir bülten çıkartacaklarını kaydetti.

Başkan Adem Sefer, İstanbul İl Kongresi’ne Beykoz’dan 2300 kişinin katıldığını ve kendilerine ayrı ayrı teşekkür ettiğini ifade etti.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’te, AK Parti teşkilatlarının katılımcı bir anlayışla hareket etmeleri gerektiğini belirterek, 12 Haziran Milletvekili Seçimleri’nde AK Parti teşkilatlarının yapmış olduğu özverili çalışmalar sonucunda önemli başarılar elde edildiğini kaydetti.

AK Parti’nin seçimi kaybedeceğini düşünenlerin yanıldıklarını ifade eden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Türkiye’nin Dünya coğrafyasında yerinin farklı olduğunu, dünya da AK Partisiz oluşumun olamayacağını, AK Parti’nin ve Başbakanın tüm dünya da mazlumların ve mağdurların sesi olduğunu belirtti. 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Adem Sefer, Beykoz, Yücel Çelikbilek, AK Parti

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"