Siyaset

AK Parti'de büyük şölen... 29 Kasım Cumartesi günü

AK Parti'de büyük şölen... 29 Kasım Cumartesi günü
2014.11.26 00:00
| | |
5543

2015 yılı Mayıs ayında yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimleri’nde AK Parti’yi yönetecek kadroların belirleneceği 5. Olağan İlçe Kongresi için hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor.

AK Parti Beykoz İlçe Merkezi’nde yeni yönetimin çatısı üzerinde istişareler devam ederken, İlçe Başkan Adayı Mustafa Gürkan görüşmelerini tamamlamasının ardından yeni stratejiler üzerinde kafa yoruyor. Hummalı bir şekilde devam eden hazırlık çalışmalarında büyük oranda sona gelinirken, 29 Kasım’da R. Şahin Köktürk Spor Salonu’nda büyük bir heyecan yaşanacağa benziyor.

Kongre kampanya dili ve görsel tasarımlarının ve tanıtım argümanlarının tamamlanmasıyla birlikte tüm birimler harekete geçti.

İlçe Başkan Adayı Mustafa Mustafa Gürkan ise, “5. Kongremiz 12 yıldır devam eden istikrarımızın, birlik ve beraberliğimizin artarak devam edeceği bir şölen olacaktır” ifadelerini kullandı.

AK Partili kadroların hiçbir zaman kişisel hesapların peşinde olmadığını ifade eden Gürkan, “milletine sevdalı, daima millet, daima hizmet aşkını her zaman sinesinde taşıyan fedakâr ve bir o kadar cefakâr teşkilat mensuplarımız ve Beykoz halkı ile birlikte 5. Olağan kongremizi şölen havasında yapacağız.” Şeklinde konuştu.

29 Kasım 2014 Cumartesi günü, saat 15.00’da R. Şahin Köktürk Spor Salonu’nda yapılacak olan 5. Olağan İlçe Başkanlık Kongresi’nde, Beykoz halkını davet eden Gürkan, “inşallah yeni teşkilat oluşumu ile YENİ TÜRKİYE’nin inşası için Beykoz’dan desteğimizi arttırarak devam ettireceğiz. Yıllardır bizlere gönül veren Aziz Milletimize ve özelde Beykoz halkına en kalbi şükranlarımızı sunuyor onları şölenimize beklediğimizi ifade ediyorum” dedi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: AK Parti, Kongre, Mustafa Gürkan

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"