AK Parti'de Beykoz’u karıştıran özel görüşme

  • 12.11.2018 18:21
  • Güncelleme: 12.11.2018 18:29
  • Okunma: 9038 kez
  • Yorum: 1
AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, Dost Beykoz Yazarı Bilgehan Murat Miniç ile bir görüşme yaptı.
AK Parti'de Beykoz’u karıştıran özel görüşme

Akşam saatlerine AK Parti Beykoz İlçe Başkanlık binasında yapılan görüşme siyasi kulisleri hareketlendirdi. 2014 yerel Seçimleri’nde BBP’den Beykoz Belediye Başkan Adayı olan Bilgehan Murat Miniç, akşam saatlerinde gelmiş olduğu AK Parti Beykoz İlçe Başkanlık binasında, Başkan M. Hanefi Dilmaç ile özel bir görüşme yaptı.

İlçe Başkan Yardımcıları Deniz Soytemiz ve Fatih Sağlam’ın da eşlik ettiği görüşmede 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Yerel Seçimlere yönelik değerlendirmeler yapıldı.

Beykoz’da geniş yankı bulan bu görüşme, Bilgehan Murat Miniç’in AK Parti’ye katılacağı şeklinde yorumlanırken, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Dilmaç, görüşmeye yönelik; “Beykoz halkının hassasiyetlerini dikkate alarak temaslarımızı sürdürüyoruz. İnşallah sonu hayırlı olacak” ifadelerini kullandı.

Bilgehan Murat Miniç ise, “Hanefi Dilmaç bizim ağabeyimiz konumundadır. Siyasi kulvarlarımız bu sürece kadar farklı olsa da biz kendisini her zaman sever sayarız. Kendisine bir nezaket ziyaretinde bulunduk. Bir araya gelmişken, önümüzdeki yerel seçimlere yönelik bir değerlendirme yapma şansımız da oldu” dedi.

Bilgehan Murat Miniç, 2014 Yerel Seçimleri’nde BBP’den Beykoz Belediye Başkan Adayı olmuş ve yüzde 10’a yakın Beykoz halkından destek görmüştü.

Haber Merkezi 

Yorumlar (1 Yorum)

Mehmet Ali AY (3 yıl önce)

Tanıdığım kadarı ile Murat Miniç kendi duruşu olan halkın içinden mütevazi bir Beykoz lu Onu bu şekildeki duruşu ona Beykoz da Yüzde on gibi bir teveccüh gösterildi ki az değil ama buna rağmen duruşu hep aynı. Beykoz lu ol veya nereli olursan ol her zaman halk insanı gözlemler ona göre oy verir. Şu anda öyle kişiler varki seçildiği taşıdığı makamı taşıyamaz bunun altında kalır oraya çıkınca halka sırtını döner oradan inince sıradan kişi olur çevresi dahi o kişiye itibar etmez bence bahsedilen Murat Miniç şu an bir makama gelse dahi bu her makam ne olursa olsun onu duruşu ile taşır insanlara arkasını dönmez onun için bu bir artıdır. Konuşulan konu nedir bilmiyoruz ama bunu yazmak istedim içimden geldi.

Yorum Yaz