Siyaset

AK Parti büyük projeyi başlattı

AK Parti büyük projeyi başlattı
2014.09.03 00:00
| | |
4731

AK Parti İlçe Teşkilatı, Yücel Çelikbilek önderliğinde ve kadın kollarının desteğiyle Hedef 2023 Ev Ziyareti Projesi'ni başlattı.

AK Parti Beykoz İlçe Merkezi önünde başlayan program gece saat 24.00’a kadar devam edecek. AK Partililer bir günde 2023 evi ziyaret edecek.

Projeye ilişkin Dost Beykoz’a açıklamalarda bulunan AK Parti SKM Başkanı Mustafa Gürkan, 30 mart2014 yerel seçimi için geçtiğimiz haftalarda startımızı vermiştik. Bu haftadan itibaren çalışmalarımız yoğunlaşacak. Her şekliyle sahanın her yerinde olacağız. Seçim çalışmalarımızda bizim 2002 den beri lokomotifimiz kadınlardır. Şimdide geçen hafta aldığımız kararla İstanbul Beykoz’un genelinde 2023 evde ev sohbeti yapacağız” dedi.

Gündüz bayanlar, gece erkekler

Projeyi iki aşamalı olarak hayata uyguladıklarını söyleyen Gürkan,  “Gündüz programımızda hanımlar Beykoz’un çeşitli yerlerinde 750 ev sohbeti yapacak. Kalan 1500 ev sohbetinde akşam saat 6 da başlayacak küçük ikramlıklarımızla Beykoz’un çeşitli yerlerine yayılacaklar. Gerek ev sohbetlerinde gerekse toplantı salonlarında artık Beykoz’un tamamını kapsayan İstanbul genelinde ses getirecek ve bütün seçmenimizi kucaklayacak programlar yapacağız. Heyecanı Beykoz’un tamamına yayacağız.  Başkanımızın söylediği gibi Beykoz’da her iş aşkla başlar. Bizde bu aşka inanan temsili 50 kadın kardeşlerimizle burada bu işi başlatıyoruz” dedi.

Kadın Kolları Başkanı Sevim Gülşen de kadının gücüne dikkat çekerek; “Biz her zaman işte kadın işte güç hedef 2023 sloganıyla hareket ettik. Bugün de Skm başkanımız ve belediye başkanımızın koordinesinde 25 mahalle 20 köyümüzde 750 ev sohbeti yapmayı planlıyoruz. Yeniden İstanbul yeniden Beykoz yeniden Yücel Çelikbilek diyoruz” ifadelerini kullandı.

Bir günde 2023 ev ziyareti

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek de, Dost Beykoz’a yaptığı açıklama da;“Beykoz’da yeni bir dönem başlatmak için AK Parti İlçe teşkilatı büyük bir gayretle özellikle kadınlar çalıştılar. Bugün bir şeyi ispatlayacağız. Kimsenin hayal edemeyeceği bir günde 750 tane evin ziyaretini hanımların yapacağını düşünmek mümkün değil ama AK Partili kadınlar kararlıysa bunu gerçekleştirebilirler.” dedi.

Çelikbilek, Akşamda yine kadınların katılacağı ama beylerin çalışacağı 1500 ev ziyareti gerçekleşecek. Hedef burada en az 20 bin insana ulaşmaktır. Bütün niyetimiz bu. Bir günde 2023 ev ziyaretini hedefleyen bir kadro görülmez.  Bunu ilk defa AK Parti gerçekleştiriyor. Hatta bu İstanbul’da ilçeler arası yarışmamız vardır. O yarışmada birinci olan bir çalışmadır. Niyet ettik Beykoz’u çok farklı yerlere taşıyacağız. Omuzlarımızda ağır bir yük var, bunun farkındayız. Bu yükün altında ezilmemek için dik duracağız, diklenmeyeceğiz. Beykoz Büyükşehir Seçiminde de oy patlaması yapacağız. Bu mesajı Başbakanımıza Beykoz’da özellikle 2B konusunda çok özel ve fırsat verdiniz Beykoz’lu bunu geri çevirmedi diye göstereceğiz” dedi ve projeyi başlattı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Mustafa Gürkan, Sevim Gülşen, Yücel Çelikbilek, AK Parti

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"