AK Parti Beykoz yüz yüze 100 gün geçirecek

  • 29.07.2022 21:54
  • Güncelleme: 29.07.2022 21:55
  • Okunma: 2631 kez
  • Yorum: 2
AK Parti İstanbul İl Başkanlığının yüz yüze 100 gün projesi kapsamında Beykoz'da teşkilatlar sokağa indi.
AK Parti Beykoz yüz yüze 100 gün geçirecek

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, “Yüz Yüze 100 Gün” projesi kapsamında ilçenin dört bir yanında kapı kapı, sokak sokak, mahalle mahalle gezerek vatandaşlarla bir araya gelecek.

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen “Yüz Yüze 100 Gün” projesi Beykoz’da başladı.

"Yüz Yüze Gönül Gönüle" temasıyla aralıksız sürecek program kapsamında AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, sokakları, caddeleri, meydanları gezip; haneleri ve iş yerlerini ziyaret ederek Beykoz halkıyla kucaklaşacak.

“Yüz Yüze 100 Gün” projesiyle vatandaşların sesine her zaman olduğu gibi yeni bir solukla kulak verecek olan AK Parti Beykoz Teşkilatı, “Çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız” şiarıyla gönül köprülerini güçlendirecek.

Tevazu, samimiyet ve birleştirici gücüyle çalışan Beykoz Teşkilatı, ilçenin 45 mahallesinde7’den 70’e herkese ulaşarak hemşerilerin beklentilerini, sorunlarını ve önerilerini bakan, milletvekili ve genel başkan yardımcılarıyla birlikte dinleyecek.

Birlik, beraberlik ve kardeşlik niyetiyle çizilen bu rotada tam kadro sahada varlığını gösterecek teşkilat mensupları 20 yılda oluşan tecrübe ve altyapıyla hizmetleri anlatacak.

Her daim sahada gönüllere misafir olan AK Parti Beykoz Teşkilatı“Yüz Yüze 100Gün” projesinin ilk gününde, Cumhuriyetköy’de bir dizi ziyaret gerçekleştirerek vatandaşlarla buluştu.

Programa, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Gülcan Keskin, AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Nurdan Durgut, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam ile meclis üyeleri ve teşkilat mensupları eşlik etti.

AK Parti Beykoz Teşkilatı olarak milletle iç içe olmaya her zaman özen gösterdiklerini vurgulayan İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, şunları kaydetti:

"Beykoz’un sokakları, caddeleri, meydanları 100 gün boyunca tarihi bir kucaklaşmaya sahne olacak. Bugün startını verdiğimiz proje ile başta Beykoz Teşkilatımız olmak üzere bakanlarımız, genel başkan yardımcılarımız, vekillerimizle birlikte hemşehrilerimizle buluşarak etkileşim içinde olacağız.Gönüllere sefere düzenleyeceğiz.

Beykoz’un sesine kulak vereceğimiz, Beykoz'daki hemşehrilerimizin ve vatandaşlarımızın Türkiye'nin geleceğine dair, İstanbul'un geleceğine dair umutlarını, beklentilerini, sorunlarını hep birlikte dinleyeceğimiz “Yüz Yüze 100 Gün” konseptli proje ile gerçekleştireceğiz. 2023'te AK Partimizin ve Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın en güzel sonucu alması için Beykoz olarak en iyi desteği vereceğiz."

Haber Merkezi

Yorumlar (2 Yorum)

Tezay Tezmun (1 hafta önce)

Partiden kimlere para akıyorsa oralara gidiyorlar.

kartal 1903 (2 hafta önce)

sahaya inmenizi dört gözle bekliyoruz ,özellikle zamanında tapu isteyen vatandaşlara buraları yaparken banamı sordunuz dıyerek insanları aşagılayan gaye zayıf hanımı beklıyoruz , söz veripte hastaneyi cehennemin dibine yapmaya karar veren murat abiyide bekliyoruz ,siz ancak ak partili esnafları ziyaret eder sonra sıkılmadık el bırakmadık diye böbürlenirsiniz

Yorum Yaz