AK Parti Beykoz'un 2 bin 500 kişilik iftarı

  • 0
  • 2029
AK Parti Beykoz'un 2 bin 500 kişilik iftarı
AK Parti Beykoz'un 2 bin 500 kişilik iftarı
AK Parti Beykoz'un 2 bin 500 kişilik iftarı
AK Parti Beykoz'un 2 bin 500 kişilik iftarı
AK Parti Beykoz'un 2 bin 500 kişilik iftarı
AK Parti Beykoz'un 2 bin 500 kişilik iftarı

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığının iftar programında çoğunluğu sandık kurulu üyelerinden oluşan 2 bin 500 partili bir araya geldi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, paylaşma ve kardeşlik ayı olan Ramazan münasebetiyle iftar programında sandık kurulu üyeleri ile okul ve kat sorumlularıyla bir araya geldi.

Yaklaşık 2 bin 500 sandık kurulu üyesi ile okul ve kat sorumluların katıldığı iftarda birlik ve beraberlik mesajları verildi. Yoğun katılımın olduğu programda teşkilat mensupları salonun dışına taştı.

Çavuşbaşı Kasrı’nda düzenlenen iftar yemeğine, AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Özkan Ayduğan, Beykoz Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Murat Aydın, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf ve Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam ile ilçe yöneticileri, meclis üyeleri ve adayları, belediye başkan yardımcıları ve sandık kurulu üyeleri ile okul ve kat sorumluları katıldı.

İftar öncesi yapılan Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından ezanın okunmasıyla birlikte binlerce kişi hep birlikte oruçlarını açtı.

Açılış konuşmasını yapan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Özkan Ayduğan, "3 Kasım 2002’den bugüne, zaferden zafere koşmuş bir teşkilatın mensupları olarak sizlerle gurur duyuyoruz. Muhtar bile olamayacak dedikleri liderin yol arkadaşlarıyız. Allah’ın izniyle 2023’ü birlikte başardık. 14 ve 28 Mayıs’ta iki tane zafer kazandık. Oradan edindiğimiz tecrübemizle, teşkilatımızın bu dinamikleriyle, Rabbimin izniyle inşallah 31 Mart’ta zaferi göğüsleyen yine biz olacağız. Bundan asla şüphemiz yok." dedi.

Ayduğan, "70 günlük seçim kampanyamızın öznesi 31 Mart’ta önümüze konulacak olan sandıktır. Sandıklarımız ise bizlere emanet edilen namusumuzdur. Bizlerin görevi de bu namusa sahip çıkmaktır. Sandıklarımızın da patronları sizlersiniz. 31 Mart’ta alacağımız seçim ile İstanbul hizmet ve eser belediyeciliğine kavuşacak, Beykoz’da hizmet kaldığı yerden devam edecektir. Hep söylediğimiz gibi davaya sadakat, göreve liyakat, işi yapacak takat ve cesaret ilkesiyle AK Parti Beykoz Teşkilatı olarak sandıklarda daha güçlüyüz, seçimlere şimdiden hazırız." dedi ve iftara katılım gösteren tüm teşkilat mensuplarına teşekkür etti.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ise teşkilat mensuplarının Ramazanını tebrik ederek, "Sandıklarımızın çok saygıdeğer muhafızları, komutanları yanımızda olduğunuz için sizlere canı gönülden teşekkür ediyorum. Önümüzdeki 8-9 günlük süreçte özellikle İstanbul Büyükşehir Belediyesi için sizlerden çok büyük destek ve gayret bekliyorum. Beykoz’da Murat Aydın kardeşiniz, ağabeyiniz, arkadaşınız, İstanbul’da Murat Kurum başkanımız inşallah 31 Mart’ta Beykoz’dave İstanbul’da sandıklardan çıkacaktır." dedi.

İstanbul Milletvekili Hasan Turan, "Sandık görevlileri kardeşlerim, iyi biliyorsunuz ki sandık namustur ve seçim sandıkta kazanılır. Her birinize sandık nöbetinde kolaylıklar diliyorum. Davamızın uğrunda emeğimizin, gücümüzün tamamını sarf edeceğiz. Allah yar ve yardımcımız olsun." dedi.

Teşkilat mensuplarının hemhal olmasına vesile olan iftar yemeği, çekilen hatıra fotoğrafları eşliğinde son buldu.

Haber Merkezi

Beykoz'da otobüsün çarptığı kadının bacağı kesildi
Önceki Beykoz'da otobüsün çarptığı kadının bacağı kesildi
Müslüm Gürses'in duyulmamış şarkıları Beykoz'da tanıtıldı
Sonraki Müslüm Gürses'in duyulmamış şarkıları Beykoz'da tanıtıldı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz