Son Dakika

AK Parti Beykoz'u kontrolüne aldı

  • 0
  • 6883
AK Parti Beykoz'u kontrolüne aldı
AK Parti Beykoz'u kontrolüne aldı
AK Parti Beykoz'u kontrolüne aldı
AK Parti Beykoz'u kontrolüne aldı

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı Soğuksu, Çiğdem ve Karagöz Sırtı’ndaki Seçim bürolarından sonra Tokatköy ve Çamlıbahçe Mahallelerinde de seçim startını verdi.

Beykoz’dan sorumlu Bölge Milletvekili Metin Külünk’ün de katıldığı açılışlarda vatandaşların ilgisi İlçe Başkanı Adem Sefer’i mutlu ederken Belediye Başkanı Yücel Çelikbilekkonuşmasında 17 Eylül 1961’de asılarak idam edilen Adnan Menderes’i anmayı unutmadı.

Adem Sefer: Hedef 2023

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı yoğun bir şekilde seçim bürolarını açmaya devam ediyor. Dün de (17 Eylül) Tokatköy ve Çamlıbahçe Mahalleleri Seçim Bürolarını açan AK Parti’de vatandaşların ilgisi yüzleri güldürdü. Açılışlarda önemli mesajlar veren İlçe Başkanı Adem Sefer, Tokatköy Mahallesi’nden “Hedef 2023” dedi.

Sefer, Seçim İrtibat Bürolarının vatandaşlarla kucaklaşmak açısından çok önemli olduğunu belirtirken “bu seçim büroları vatandaşlarımızla kucaklaşmamız ve Beykozlunun beklentilerini kayıt altına alabilmemiz açısından çok önemli. Çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmadan tüm Beykozlu hemşerilerimize 2014’ün Beykoz için önemini anlatacağız. Beykoz’da başlayan değişimin akamete uğramaması gerektiğini, Beykoz’da hizmeti AK Parti’nin, AK Kadroların verebileceğini anlatacağız.” şeklinde konuştu.

Çelikbilek Menderes arkadaşlarını rahmetle andı   

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’te kısa bir konuşma yaparak seçim bürolarının demokrasi ve özgürlüklerin gerçek anlamda tabana yansıması sonucunda ortaya çıktığını belirtti. Çelikbilek, “bu gün 17 Eylül. 17 Eylül Türk Siyasi tarihi açısından kara bir gündür. 1961 yılında bu gün bu ülke kendi bağrından çıkmış, seçimle gelmiş bir Başbakan’ı astı. Evet, Adnan Menderes 52 sene önce bugün idam edildi. Kendisini ve arkadaşlarını rahmetle anıyoruz. İşte bu gün de bu seçim bürolarını açarak daha fazla demokrasi, daha fazla özgürlük, daha fazla hizmet için uğraşıyoruz. 2014 seçimleri işte bu yüzden çok önemli. Çünkü bu ülke tam 12 yıldır 1961 zihniyetini yaşatmak isteyenlerle ona karşı duranların mücadelesini yaşıyor. Yine 2014’te ilke defa bu ülke halkı Cumhurbaşkanı’nı kendisi belirleyecek.” şeklinde konuştu. BaşkanÇelikbilek Beykoz’un genelinde olduğu gibi Tokatköy ve Çamlıbahçe’de de önemli hizmetler ve yatırımlar yaptıklarını belirtirken, “imar ve 2-B konusunda da hamdolsun önemli mesafeler kat ettik. İnşallah bu güzel gelişmeleri çok yakında sizlerle paylaşacağız” dedi.

Beykoz’dan sorumlu AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk de konuşmasında önemli mesajlar verdi. Külünk konuşmasına “Evet” cevabı aldığı şu sorularla başladı, “değerli Beykozlular Başbakanımızı seviyor muyuz? AK Parti’yi seviyor muyuz? 12 yıldır yaptığı hizmetlerden memnun muyuz? Belediye Başkanımızı seviyor muyuz? Yaptığı hizmetlerden memnun muyuz? Madem tüm bu soruların cevabı evet 2014’te yerelde AK Parti iktidarını devam ettireceğiz demektir. Soruyorum sizlere;1989’daki Beykoz’la, 1994’deki Beykoz’la bugünkü Beykoz aynı Beykoz mu? Tabi bugünkü Beykoz çok daha ilerde. Amacımız daha da iyiye ulaşmak. Daha çağdaş, daha yaşanılabilir bir Beykoz sağlamak. İnşallah bunu başarabilecek bilgi de, vizyon da AK Parti kadrolarında mevcuttur. Size bir soru daha sormak istiyorum; siz 10 yıl öncesine götürmek isteyenler var. Siz 10 yıl öncesine gitmeye razı mısınız? Değilsiniz. Öyleyse bize Gezi Parkı üzerinden, antidemokratik yollarla mesaj vermek isteyenlere buradan sesleniyorum; eğer bizimle hesaplaşmak istiyorsanız hiç ülkeyi yakmanıza, yıkmanıza, talan etmenize gerek yok. Gücünüz yetiyorsa bu mesajı bize sandıkta verin. Sandıkta hesaplaşalım. İşte sandıkta hedefimiz Tokatköy’de de Çamlıbahçe’de de oylarımızı daha da yukarıya taşımak. Beykoz’da ve İstanbul’da AK Parti iktidarını devam ettirmek.”

Haber Merkezi

CHP’den vatandaşa bir darbe daha
Önceki CHP’den vatandaşa bir darbe daha
Beykoz’un bir altın kızı daha oldu… Elif Naz Soyer
Sonraki Beykoz’un bir altın kızı daha oldu… Elif Naz Soyer
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz