AK Parti Beykoz'u kan bağışına çağırıyor

  • 0
  • 3453
AK Parti Beykoz'u kan bağışına çağırıyor
AK Parti Beykoz'u kan bağışına çağırıyor

Ramazan ayı ve tam kapanma döneminde Kızılay kan stoklarının kritik seviyeye inmesi üzerine AK Parti Beykoz, ilçe halkını bağışa davet etti.

Ramazan ayı ve tam kapanma dönemindeki sokağa çıkma kısıtlamaları sebebiyle kan bağışı oranlarında azalma yaşanıyor. Kızılay’ın azalan kan stokları ve immün plazma gereksinimini arttırmaya yönelik çalışmalarıise devam ediyor. Bu amaçla AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı tarafından da bir kan bağışı kampanyası düzenlendi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, "Ramazan Paylaşmaktır" sloganıyla 8 ve 9 Mayıs tarihlerinde Beykoz Meydanı’nda kan bağışı kampanyası düzenliyor. Saat 15:00 ile gece 01:00 arasında gerçekleştirilecek kan bağışına tüm sağlıklı bireyler davet ediliyor.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, yapmış olduğu açıklamada Kızılay’ın kan stoklarındaki azalma nedeniyle Sosyal Politikalar ve Teşkilat Başkanlığı koordinasyonunda "kan kardeşliği" kampanyası başlattıklarını söyledi.

Tüm parti üyelerine ve vatandaşlara "kan kardeşliği" çağrısında bulunan Dilmaç, "Ulusal kan stoklarının asgari seviyenin altına düşmesi riski artmıştır. Bu hayati meseleye topyekun bir katılımla destek olabilmek için kolları sıvadık. Teşkilatlarımız başta olmak üzere tüm duyarlı vatandaşlarımızı içine alan bir kan kardeşliği kampanyası başlattık. Bir derde daha deva olabilirsek ne mutlu bize." ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Beykoz Poyrazköy'de sokak sağlıklaştırma çalışması
Önceki Beykoz Poyrazköy'de sokak sağlıklaştırma çalışması
Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti
Sonraki Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz