AK Parti Beykoz teşkilatından Türk polisine vefa

  • 09.01.2021 23:28
  • Güncelleme: 09.01.2021 23:29
  • Okunma: 3775 kez
  • Yorum: 0
AK Parti Beykoz teşkilatı, sokağa çıkma kısıtlaması günlerinde soğuk havada görev yapan emniyet görevlilerini unutmadı.
AK Parti Beykoz teşkilatından Türk polisine vefa

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı mensupları, sokağa çıkma kısıtlaması süresince ilçenin belirli noktalarına kontrol noktaları oluşturarak tedbirlere riayet edilmesi için görev yapan polisleri unutmadı.

Kontrol noktalarını ziyaret eden teşkilat mensupları, görevli polis memurlarına çay, börek, poğaça, dolma ve tatlı ikram ederek görevlerinde başarılar diledi.

Beykoz'un birçok noktasında 7/24 esasıyla görevlerini sürdüren polis memurlarını ziyaret eden Beykoz Belediyesi Meclis Başkanvekili ve AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile Meclis Üyesi İdris Kurt, görevlilere kolaylık ve başarı diledi.

AK Partili kadınların evlerinde hazırladığı el emeği börek, poğaça, dolma gibi yiyecekler polis memurlarına ikram edildi.

"...minnettarız!"

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığının resmi sosyal medya hesabından ziyaretlere ilişkin yapılan açıklamada, 'canlarını ortaya koyan sağlık ve polis ekiplerine minnettarlık' vurgusu yapıldı.

Açıklamada, şunlar kaydedildi:

"AK Parti Beykoz Ailesi olarak hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında görev yapan güvenlik güçlerimize evlerde hazırlanan yiyecekleri ve çay ikram ettik. Vatandaşlarımızın sağlığı, güvenliği ve huzuru için canlarını ortaya koyan polis ve sağlık ekiplerine minnettarız."

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Kısıtlama, AK Parti, Vefa

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz