AK Parti Beykoz teşkilatı mesafesiz bayramlaştı

  • 02.05.2022 18:01
  • Güncelleme: 02.05.2022 18:06
  • Okunma: 1843 kez
  • Yorum: 0
AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, pandemi döneminin ardından yüz yüze bayramlaşma programı düzenledi.
AK Parti Beykoz teşkilatı mesafesiz bayramlaştı

AK Parti Beykoz teşkilatı, yeni tip koronavirüs tedbirlerinin uygulanmadığı ilk Ramazan Bayramı'nda düzenlediği bayramlaşma programında bir araya geldi.

Kavacık'taki İlçe Merkezi'nde düzenlenen bayramlaşma programına AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Cem Çekerek, İstanbul Milletvekili Müşerref Pervin Tuba Durgut, Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam ve partililer katıldı.

Hanefi Dilmaç, bayramlaşma programına katılan küçük çocuklarla yakından ilgilenerek makamına oturttu.

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, "Biz sahayı özlemişiz, saha da bizi özlemiş" dedi.

Ramazan ayında gerçekleştirdikleri programları referans alarak bayramdan sonraki dönemde de hız kesmeden çalışmalarını sürdüren Başkan Dilmaç, "Yaklaşık 4 bin 800 aileye gönül sofrası yaptık. Pandemi sonrası vatandaş bizi bekliyordu siz de gördünüz. Bundan sonra çok daha vatandaşımıza gideceğiz. Biz Beykoz teşkilatı olarak sandıklarda bizden istenen oylarla değil, bireysel olarak seçime hazırız." ifadelerini kullandı.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, katılımcıların bayramını tebrik ederek toplantıya geldikleri için de teşekkür etti.

Aydın, "Bu güzel günde bizlerle olduğunuz için teşekkür ediyorum. rabbim sağlık sıhhat versin. Ülkemizi ve mazlumları korusun." diye konuştu.

İstanbul Milletvekili Müşerref Tuba Durgut, şunları kaydetti:

"Beykoz benim ilk göz ağrım. her zaman Beykoz'u iftiharla takip ediyorum. Ramazan'da da çok güzel çalıştınız. Bu gemiyi taşıyan sizlere teşekkür ediyorum. Bayramımız mübarek olsun. Devletimizin milletimizin birliği ve dirliği daim olsun."

AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Cem Çekerek, katılımcıların bayramını tebrik ederek başladığı konuşmasında, "Beykoz'a Ramazan'da çok gelmek istedik. Ramazan'dan sonra inşallah daha çok görüşeceğiz. Gençler için Ramazan dolu geçti. 4 Mart'ta görevi aldıktan sonra çok hızlı bir şekilde yönetimimizi oluşturduk. İftara 5 kalalar, teravih buluşmaları sahur buluşmaları derken bütün teşkilatımızla bir araya geldik. Bu süreçte hem kadın kollarındaki ablalarımız, ana kademedeki ağabeylerimiz bir dediğimizi iki etmediler. Destek veren herkese teşekkür ediyor, bayramımız mübarek olsun" şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz