AK Parti Beykoz teşekkür pikniğinde buluştu

  • 0
  • 10009
AK Parti Beykoz teşekkür pikniğinde buluştu
AK Parti Beykoz teşekkür pikniğinde buluştu
AK Parti Beykoz teşekkür pikniğinde buluştu
AK Parti Beykoz teşekkür pikniğinde buluştu
AK Parti Beykoz teşekkür pikniğinde buluştu
AK Parti Beykoz teşekkür pikniğinde buluştu

AK Parti Beykoz Teşkilatı, Mayıs ayındaki seçimlerin ardından teşekkür pikniğinde bir araya geldi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, 14 ve 28 Mayıs seçimlerinin ardından Beykoz Spor Ormanı'nda teşekkür pikniği düzenledi.

TBMM İdari Amiri ve İstanbul Milletvekili Hasan Turan, İstanbul Milletvekili Nurettin Alan, İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Cem Çekerek, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam, partililer ve vatandaşların katıldığı etkinlikte parti idarecileri bütün katılımcıları tek tek dolaşarak selamladı.

Kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyenleri de geri çevirmeyen parti yöneticileri, 14 ve 28 Mayıs seçimlerinde verdikleri desteklerden dolayı da vatandaşlara teşekkür etti.

Beykoz'un tanınmış ses sanatçılarından Erol Aydoğan'ın konser verdiği piknikte vatandaşlara pilav, et, ayran, lavaş, tatlı, su ve çay ikram edildi.

Etkinlikte konuşan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, seçime 2 yıl kala çalışmaya başladıklarını ve son 1 yılın zor geçtiğini aktardı.

Dilmaç, "Bu yıl yaşadığımız seçimler gerçekten çok zor seçimlerdi. Allah'a hamdolsun, sizlerin destekleriyle bu sınavdan da başarıyla çıktık. Sayın Cumhurbaşkanımız daha 28 Mayıs akşamı nereyi işaret etti? İstanbul'u işaret etti. Buradan ilan ediyoruz. 2024 yılında yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri'nde İstanbul'u yeniden geri alacağız. İstanbul AK Parti belediyeciliğini özledi. Hizmet ve eser siyasetini özledi. Çok çalışacağız" diye konuştu.

Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf da vatandaşlara teşekkür ederek, aynı dikkat ve disiplinle 2024 yılı için çalışmaya başladıklarını söyledi.

Etkinlikte vatandaşlarla bir araya gelen Türkiye Büyük Millet Meclisi İdari Amiri ve İstanbul Milletvekili Hasan Turan, "Cumhurbaşkanımızı yeniden olması gerektiği yere gönderen Allah'a hamdolsun. Desteklerini esirgemeyen sizlerden de razı olsun." diye konuştu.

Turan, "Bu seçim gibi bir seçim bizler daha önce görmemiştik. Muhtemelen sizler de görmemiştiniz. Azmimiz, dirayetimiz, inancımız ve çalışmamızla Allah bize yeniden zafer nasip etti. Beykoz da çok çalıştı. Çalıştı ki emeklerinin karşılığını aldı. Yüzde 54 gibi bir oranla Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı Beştepe'ye uğurladınız. Bundan sonra önümüzde yerel seçimler var. Biz bu seçimde de çalışarak, safları sıklaştırarak İstanbul'u da kazanacağız" ifadelerini kullandı.

Sabah saatlerinde başlayan etkinlik akşam saatlerine kadar devam etti.

Haber Merkezi

Kabızlık
Önceki Kabızlık
İmamoğlu’nun Beykoz ziyareti iptal oldu
Sonraki İmamoğlu’nun Beykoz ziyareti iptal oldu
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz