AK Parti Beykoz seçim çalışmalarını hızlandırdı

  • 0
  • 3803
AK Parti Beykoz seçim çalışmalarını hızlandırdı
AK Parti Beykoz seçim çalışmalarını hızlandırdı
AK Parti Beykoz seçim çalışmalarını hızlandırdı

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı mensupları 2023 seçimlerine yaklaşırken, ilçedeki 45 mahallenin esnafıyla bir araya geldi.

AK Parti Beykoz Teşkilatları “Yüz Yüze 100 Gün” projesi kapsamında ilçenin 45 mahallesinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Birçok temaslarda bulunan AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, ilçenin 45 mahallesini karış karış gezerek esnaf ile bir araya geldi.

Ziyarete, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Gülcan Keskin, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam ile Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Sağlam ve meclis üyeleri ile teşkilat mensupları eşlik etti.

AK Parti Beykoz Teşkilatı, gün boyunca gerçekleştirdiği ziyaretlerde esnafla ayrı ayrı muhtelif yerlerde bir araya gelerek vakitlere neşe, gönüllere muhabbet kattı. 

Vatandaşlarının sesine her zaman olduğu gibi yeni bir solukla kulak verecek olan AK Parti Beykoz Teşkilatı, "Çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız" şiarıyla gönül köprülerini güçlendirecek.

Tevazu, samimiyet ve birleştirici gücüyle çalışan Beykoz Teşkilatı, ilçenin 45 mahallesinde 7’den 70’e herkese ulaşarak hemşerilerin beklentilerini, sorunlarını ve önerilerini bakan, milletvekili ve genel başkan yardımcılarıyla birlikte dinleyecek.

Birlik, beraberlik ve kardeşlik niyetiyle çizilen bu rotada tam kadro sahada varlığını gösterecek teşkilat mensupları, 20 yılda oluşan tecrübe ve altyapıyla hizmetleri anlatacak.

Haber Merkezi

Beykoz'un Paşabahçe Vapuru Adalar seferine başlıyor
Önceki Beykoz'un Paşabahçe Vapuru Adalar seferine başlıyor
Millet İttifakı adayımı açıklıyorum
Sonraki Millet İttifakı adayımı açıklıyorum
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz