AK Parti Beykoz milletvekilleriyle sahadaydı

  • 0
  • 6165
AK Parti Beykoz milletvekilleriyle sahadaydı
AK Parti Beykoz milletvekilleriyle sahadaydı
AK Parti Beykoz milletvekilleriyle sahadaydı
AK Parti Beykoz milletvekilleriyle sahadaydı
AK Parti Beykoz milletvekilleriyle sahadaydı
AK Parti Beykoz milletvekilleriyle sahadaydı

AK Parti Bölge Milletvekilleri Denizolgun, Kaya ve Çonkar partisinin 2023 çalışmaları kapsamında Beykoz’un çeşitli mahallelerinde vatandaşla buluştu.

Süleyman Denizolgun, Erol Kaya ve Ahmet Berat Çonkar AK Parti’nin 2023 seçimlerine yönelik çalışmaları kapsamında Beykoz’un farklı bölgelerinde esnafla bir araya geldi, vatandaşlara kulak verdi, üniversiteli gençlerle buluştu.

İstanbul Milletvekili Fatih Süleyman Denizolgun, Beykoz’un Tokatköy, Ortaçeşme ve Yalıköy Mahallelerindeki saha çalışmalarına katıldı.

Öğle ve ikinci namazlarında Beykozlu cemaatle bir araya gelen Denizolgun, cami cemaatiyle çay ocağında ve mahalle içinde faaliyet gösteren esnafların da sorunlarını dinledi.

Yalıköy Mahallesi’ne kurulan AK Nokta’ya uğrayan Milletvekili Denizolgun burada ilçe sakinleri ile bir araya gelerek öneri ve talepleri dinledi.

Denizolgun’a ziyaret esnasında, İlçe Başkan Yardımcılarından Murat Yumurtacı ve Ethem Çekiç ile Meclis Üyesi Hüseyin Kuruderi ve ilçe yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

İstanbul Milletvekili Erol Kaya ise AK Parti’nin önde gelen isimleri ve kanaat önderi büyüklerle bir araya geldi.

İlk olarak, TOGG Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Akça, eski Milletvekili Ali İbiş, eski Belediye Başkanı Mahmut Vanlıoğlu ve Refah Partisi eski İl Başkanı Ali Yılmaz Örnek ziyaret edildi.

Milletvekili Kaya, daha sonra İlçe Başkan Yardımcısı Hasan Karakaya ve Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Selami Keskin ile kadın ve gençlik kolları üyeleri eşliğinde eski Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül ile çay eşliğinde hasbihal etti.

İlçenin büyüklerini unutmayan Kaya, kanaat önderi Sırrı Hatipoğlu ve Mithat Yılmaz Hoca’yı da evinde ziyaret ederek hayır dualarını istedi.

Saha çalışmaları kapsamında Beykoz’a gelen İstanbul Milletvekili Ahmet Berat Çonkar da ilçede yaşayan gençlerle ve üniversite öğrencileriyle buluştu.

Ardından, AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları’nın düzenlediği “Mahalle Bizim Gençlik Bizim” etkinliğine geçen Çonkar, burada gençlerin sorularını yanıtladı.

Beykoz ziyareti kapsamında Milletvekili Çonkar’a, İl Sorumlusu Ömer Alp Çakar ile AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Sağlam ve Meclis Üyesi Fatih Çelik eşlik etti. 

Haber Merkezi

Beykoz'da yoğun sis etkili oluyor
Önceki Beykoz'da yoğun sis etkili oluyor
Beykoz’da Boğaza nazir iftar çadırı dolup taşıyor
Sonraki Beykoz’da Boğaza nazir iftar çadırı dolup taşıyor
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz