Siyaset

AK Parti Beykoz kongresi iptal edildi

AK Parti Beykoz kongresi iptal edildi
2015.01.05 00:00
| | |
4616

AK Parti Genel Merkezi, İstanbul İlçelerinde yapılacak olan Kadın Kolları kongrelerini iptal etti. Bunun yerine İlçe Kadın Kollarına kongre ile değil atama yöntemiyle görevlendirme yapıldı.

Buna göre, Sevim Gülşen’in istifası ile boşalan AK Parti Kadın Kolları Beykoz İlçe Başkanlık koltuğuna atama yöntemi ile Gaye Zayıf oturdu.

Gaye Zayıf 13 Ocak’ta yapılması planlanan kongreye tek aday olarak girecekken, İstanbul İl Başkanlığı’nın yapmış olduğu görevlendirme sonucunda Kadın Kolları Başkanlık görevine resmen başlamış oldu. AK Parti İstanbul Kadın Kolları teşkilatları ilçe bazında kongre sürecine girerken, İstanbul genelinde sadece beş ilçe de atama ile görevlendirilme ile İlçe Başkanı'nın belirlendiği diğer ilçelerde kongrelerin devam edeceği kaydedildi.

Gaye Zayıf, Dost Beykoz’a yapmış olduğu açıklamada, bu görev benim için büyük bir sorumluluk olmuştur.  Yaklaşan seçimler öncesinde büyük bir onurdur…. ” şeklinde konuştu.

“İlçe Başkanımız Sayın Mustafa Gürkan ve Belediye Başkanımız Sayın Yücel Çelikbilek ile el ele vererek AK Parti’nin başarılarına yeni başarılar ekleyeceğimize inanıyorum” ifadelerini kullanan AK Parti Beykoz Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, kendisinden önce görev yapan Sevim Gülşen’e ve ekibine çalışmalarından dolayı teşekkür ettiğini söyledi.

Haber Merkezi                                                                                                             

Anahtar Kelimeler: AK Parti, Beykoz, Kadın Kolları, Sevim Gülşen, Gaye Zayıf

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"