AK Parti Beykoz kararını verdi, yeniden İstanbul

  • 0
  • 8179
AK Parti Beykoz kararını verdi, yeniden İstanbul
AK Parti Beykoz kararını verdi, yeniden İstanbul
AK Parti Beykoz kararını verdi, yeniden İstanbul
AK Parti Beykoz kararını verdi, yeniden İstanbul
AK Parti Beykoz kararını verdi, yeniden İstanbul
AK Parti Beykoz kararını verdi, yeniden İstanbul

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı'nın Danışma Meclisi toplantısında konuşan Başkan Hanefi Dilmaç, '2024'te yeniden İstanbul, bir daha Beykoz diyeceğiz' ifadelerini kullandı.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’nın olağan Danışma Meclisi toplantısı İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’nin de katılımıyla ‘yerel’ gündemli toplantı.

Yücel Çelikbilek Gençlik Merkezi’nde İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, TBMM İdari Amiri ve İstanbul Milletvekili Hasan Turan, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, il yöneticileri, Belediye Başkan Yardımcıları, Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam ve Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf ile Yönetim Kurulu Üyeleri’nin yanı sıra çok sayıda üye hazır bulundu.

Danışma Meclisi Divan Kurulu Başkanlığı’nı Murat Yumurtacı üstlenirken, Divan Üyeliklerini ise Nazım Keskin, Şengül Kayacı, Umut Aktürk ve Selim Bilici yaptı.

Şehitler ve gaziler için saygı duruşunda bulunulduktan sonra İstiklal Marşı’nın okunmasıyla Danışma Meclisi toplantısı başladı.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, “İlçe Başkanlığı görevine geldiğimiz günden itibaren üye çalışmasında İstanbul da birinci olarak 3 defa ödül aldık. Bu Ödülü AK Parti Beykoz teşkilatı, siz teşkilat mensuplarımız aldı. Ay sonuna kadar üye kampanyamız var. Beykoz üzerine düşeni yapacaktır. 7 Ekim de Genel kongremiz var. Beykoz üyede yine fark yaratmalı.” dedi.

Beykoz’un çok daha fazla oy potansiyeli olduğunu ve bunun 2024 Seçimleri’nde ortaya çıkarılmasının bir zorunluluk olduğunu kaydeden Dilmaç, “AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, Genel Merkez’den ve İl Başkanlığımızdan verilen bütün görevleri eksiksiz yerine getirmiştir. Hem oy hem de üye anlamında bizim içimizdeki potansiyeli bir şekilde sandığa ve üye sayısına yansıtarak İstanbul’u yeniden, Beykoz’u bir kez daha AK Parti belediyeciliği, hizmet belediyeciliği ile buluşturmamız gerekiyor” diye konuştu.  

Başkan Dilmaç’ın konuşmasının ardından AK Parti’nin Beykoz’daki hizmetlerinin anlatıldığı tanıtım videosu katılımcılara izletildi.

Kürsüye gelen Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, belediye hizmetlerine dair bir sunum gerçekleştirirken, partililerden gelen soruları da yanıtladı.

Aydın, “14 Mayıs’ta ve 28 Mayıs’ta Sayın Cumhurbaşkanımızı yeniden seçilmesine vesile olan sizlere canı gönülden teşekkür ediyorum. AK Parti uzun bir yürüyüş hareketidir. Daha yapacak çok işimiz var.” dedi.

TBMM İdari Amiri ve İstanbul Milletvekili Hasan Turan da seçim döneminde Beykoz teşkilatının verdiği büyük desteğe teşekkür etti.

İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, seçimden önce Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bir konuşma yaptıktan sonra teşkilatların bunları vatandaşlara anlatması gerektiğini katılımcılarla paylaştı.

Kabaktepe, “Reis az söylüyormuş. Durmak yok yola devam. Ben de artık ekliyorum. Susmak yok anlatmaya devam. Bizim vazifemiz ne? Başkanımız Beykoz’da yapılanları anlattı. İstanbul 4 yılda neler kaybetti? Bunları anlatacağız, giremediğimiz gönüllere girerek çalışacağız ve başaracağız.” şeklinde konuştu.

Kapanış konuşmasını gerçekleştiren İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, katılımcılara teşekkür ederek, “2024’te inşallah yeniden İstanbul, bir daha Beykoz diyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Agah Efendi de aday mı?
Önceki Agah Efendi de aday mı?
Beykoz Kaymakamı Sözer bölge karakollarını denetledi
Sonraki Beykoz Kaymakamı Sözer bölge karakollarını denetledi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz