Siyaset

AK Parti Beykoz, iş dünyası ve bürokratları ağırladı

AK Parti Beykoz, iş dünyası ve bürokratları ağırladı
23.06.2017 18:20
| | |
4223

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, ramazan ayının son haftasında düzenlediği iftarlarla çeşitli kesimleri ağırlamayı sürdürdü.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Beykoz İlçe Başkanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Beykoz Koru Sosyal Tesislerinde düzenlediği iftar yemeğinde Beykoz protokolünü ve Beykoz’un önde gelen iş adamlarını ağırladı.

İlçedeki birçok tanınmış ismin bir araya geldiği iftara, AK Parti İstanbul Milletvekili Hurşit Yıldırım, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyeleri Sadettin Çay ve Halil İbrahim Tur, AK Parti İstanbul eski İl Yönetim Kurulu Üyesi Nejla Sümer, Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, Kadın ve Gençlik Kolları başkanları, Beykoz Devlet Hastanesi Yöneticisi Opr. Dr. Süleyman Erdoğdu, idari amirler, muhtarlar ve STK temsilcileri katıldı.

“İstanbul’a entegre olmaya çalışan bir ilçeyiz”

Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan iftar yemeğinde katılımcılara seslenen AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, "Elbette sizler benden daha az bilmiyorsunuz. Bu ilçenin neresinde ne var en az sizlerde benim kadar bilirsiniz. Kısa bir özetle büyüyen İstanbul'da merkeze entegre olmaya çalışan bir ilçeyiz. Ama İstanbul büyüyor. Türkiye'nin değil dünyanın en gözde merkezlerinden biri olma yolunda devam ediyor. Herkes bunun farkında, ilerleyen günlerde sizlerle farklı platformlarda bir araya geleceğiz. Beykoz üzerine bir araya gelip, bizim kültürümüze yakışır şekilde devam edeceğiz" dedi.

Siyasete ciddiyet geldi…

Geçtiğimiz 20 sene içerisinde siyaset arenasına ciddiyet geldiği görüşünü savunan İlçe Başkanı Gürkan: "Bu ülkede birlik ve beraberlik olduğu sürece kimse taş üstünde taş dahi oynatamaz diyoruz. Bugüne kadar yaklaşık 200 yıldır burayı yönetenler belli bir ciddiyetten uzaktılar. Bu aslında belki de bilerek yapılan bir propagandaydı. Son 20 yılda siyaset belli bir düzene, şekle ve disipline girmek zorundaydı girdi ve giriyor. Siyasetçi öncelikle içinde bulunduğu insanlardan vesayeti alıp bu ülkede düzeni kuracak kişidir. Siyasetteki en önemli kural istikrardır. İçinde bulunduğum siyasi hareketi için söyleyeceğim; Cumhuriyet tarihinin en büyük siyasi hareketiyiz.” şeklinde konuştu.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’nın iş dünyası ve bürokrat kesimi bir araya getirdiği iftar yemeğine AK Parti eski İlçe Başkanlarından Dr. Ahmet Hulusi Batu ve Salim Kararmaz da katıldı.

Gecede ayrıca AK Parti İstanbul Milletvekili Hurşit Yıldırım ve Beykoz’dan sorumlu İl Yöneticisi Sadettin Çay da kısa birer selamlama konuşması yaptılar…  

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, AK Parti, Mustafa Gürkan, Protokol, İftar

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"