AK Parti Beykoz İlçe Binasını koruyordu...

  • 0
  • 11347

Son günlerde yaşanan terör olayları nedeniyle AK Parti İl ve İlçe Başkanlık binalarında güvenlik tedbirleri arttırılırken, Beykoz'da ortaya çıkan bir olay ise şaşkınlık yarattı.

Önceki hafta Ümraniye Asayiş Büro ekipleri, güvenlik kamerası görüntülerinden yola çıkarak yakaladığı hırsızların Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memuru F.T. (45) ile bağlantısı  olduğunu tespit etmişti.

Tespit ettiği 4 kişiye hırsızlık yaptırdığı iddiasıyla açığa alınıp hakkında idari soruşturma başlatılan polise memur F.T'nin Kavacık'ta ki AK Parti Beykoz İlçe Başkanlık binasında koruma görevi yaptığı ortaya çıktı.

AK Parti Beykoz ilçe yöneticileri tarafından yakından tanınan F.T'nin böyle bir suça karışmış olması AK Parti camiasında şok etkisi yaratırken, F.T'nin Ramazan Bayramı sonrasında da AK Parti İlçe Başkanlık binasındaki görevine bir süre daha devam ettiği öğrenildi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlık binasında bir bucuk yıl görev yapan F.T. yaşanan olay sonrası gözaltına alınmış hakkında da idari soruşturma başlatılmıştı.

Haber Merkezi

Beykoz’da satanlar kaybediyor!
Önceki Beykoz’da satanlar kaybediyor!
Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Sonraki Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz