AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı son viraja girdi.

  • Güncelleme: 13.03.2020 20:02
  • Okunma: 8551 kez
  • Yorum: 0
7 Haziran 2015 Milletvekili Seçimleri için çalışmalarına hız veren AK Parti Kandil akşamı 40 bin kişiyi ziyaret etme amacıyla teşkilatı seferber etti.
AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı son viraja girdi.

7 Haziran 2015 Milletvekili Genel Seçimleri'nde sona yaklaşılırkne, çalışmalarına hız veren AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, Miraç Kandili'ni kutlamak ve 17 Mayıs'ta Maltepe'de yapılacak olan mitinge üyelerini ve vatandaşları davet etmek için 40 bin kişiyi ziyaret etme amacıyla mahalle teşkilatlarını yollara döktü.

"40 Bin AK Yürek Bu Gece Tek Yürek" sloganıyla harekete geçen AK Parti teşkilatları Çavuşbaşı’da dahil olmak üzere Beykoz’un tüm mahallelerinde tüm üyelerini ziyaret ederek, 17 Mayıs Pazar günü Maltepe'de yapılacak olan "Büyük İstanbul Mitingi"ne davet edecek, hem de Miraç Kandilini kutlayacak.

Beykoz Belediye Meydanı'nda toplanan binlerce AK Partili, bölgelere göre kurulan standlardan almış oldukları seçmen listeleri, kahve ve karanfillerle mahallelere dağıldı.

İki bölge milletvekilinin de hazır bulunduğu toplantıda, konuşan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, teşkilatların büyük işler yaptığını bu heyecan ve dinamizmin 17 Mayıs’ta miting alanına yansıyacağına inandığını söyledi.

Başkan Çelikbilek’in ardından konuşan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, Beykoz’da seksen bin oy veren seçmenleri ve kırk bin üyeleri olduğunu kaydederek, bu 40 bin üyeyi 60 bin yapıp aidiyetlerini arttırmak istediklerini söyledi.

Ziyaret ettikleri üyelere miting davetiyesi vereceklerini ve mitinge katılmalarını isteyeceklerini söyleyen Gürkan, Çavuşbaşı’nda da aynı ziyaretlerin 200 kişi ile yapıldığını dile getirdi. Köylerin seçmen tarama programını hafta içi yapacaklarını, buna mukabil Beykoz arazisinin geniş olması nedeniyle bu gece Çavuşbaşı’da olmak üzere iki bölgede bu taramayı uygun gördüklerini dile getirdi.

Binlerce AK Partili’nin kandil gecesinde yollara düştüğü programda İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayları Coşkun Koç ve Ravza Kavakçı Kan’da kısa birer konuşma yaptı…

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, AK Parti, Ziyaret, Kandil, Miting

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz