AK Parti Beykoz İlçe Başkanı 2 ay sonra sokağa çıktı

  • 0
  • 3828
AK Parti Beykoz İlçe Başkanı 2 ay sonra sokağa çıktı
AK Parti Beykoz İlçe Başkanı 2 ay sonra sokağa çıktı
AK Parti Beykoz İlçe Başkanı 2 ay sonra sokağa çıktı

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Özkan Ayduğan, seçimden yaklaşık 2 ay sonra ilk kez sokağa çıkarak kurumları ve esnafı ziyaret etti.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Beykoz İlçe Başkanı Özkan Ayduğan, yerel seçimlerde yaşadığı hezimetin üzerinden yaklaşık 2 ay sonra sokağa çıktı.

Ayduğan, Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam ile birlikte Beykoz Kaymakamı Faik Oktay Sözer ve bazı kurum amirlerini ziyaret etti.

Sosyal medyadan o anları paylaşan Ayduğan, “hemşerilerimizi ziyaret ederek, hatırlarını sorduk” ifadelerini kullandı.

Dost Beykoz İmtiyaz Sahibi Kader Gür, 20 Mayıs’ta yayınladığı “Yiğidi düştüğü yerden kaldıracağız” başlıklı yazısında Ayduğan için, “Seçimden sonra AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Özkan Ayduğan çıkıp tek kelime edemedi ama her Salı günü yapılan ilçe toplantısından sonra içi boş kelimeleri sosyal medya hesabından paylaşmaya devam ediyor. Seçim günü sandıklarda AK Parti müşahitlerinin olmadığını kimsenin bilmediğini mi zannediyor?” ifadelerini kullanmıştı.

Ayduğan’ın kamuoyunun karşısına çıkmamasını eleştiren Kader Gür, yazısında şunları da kaydetmişti:

Özkan Ayduğan kamuoyunun karşısına çıkıp, ‘evet biz bu seçimi şu sebeplerle kaybettik. Bundan sonra da yol haritamız şu şekildedir’ diyebildi mi? Hayır. Diyebileceğini de zannetmiyorum. Çünkü bunu yapmak ne onun ne de sözde onun üzerinden Beykoz’da AK Parti siyasetini şekillendirmeye çalışanların aklına bile gelmemiştir. Çünkü siyaseti sorumluluk duygusuyla değil, menfaat mantığıyla yaptılar. Ama o koltukta hala oturuyor. Hatta o kadar ki, ‘ben bu koltukta nasıl kalırım’ diye hesap kitap yapıyor.

Haber Merkezi

Koşu nedeniyle Beykoz'da bazı yollar kapanacak
Önceki Koşu nedeniyle Beykoz'da bazı yollar kapanacak
Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Sonraki Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz